Zdrowy Białystok

Środa, 26 06 08:22

Ostatnia modyfikacja:środa, 26 06 2019

Świąteczne promocje w Expert Optyk

expert1218Bożonarodzeniowy nastrój udzielił się już wszystkim. Sklepowe wystawy informują nas o swoich promocjach i zachęcają do zakupów. A oto co swoim klientom przygotowała Monika Baziuk, właścicielka salonu Expert Optyk w Białymstoku.
Expert Optyk to salon optyczny mieszczący się w samym sercu Białegostoku, przy ul. Lipowej 4. Oferuje wysokiej jakości oprawy, szkła okularowe, soczewki kontaktowe, a także akcesoria optyczne. Można też liczyć na profesjonalne doradztwo oraz bezpłatne, optometryczne badanie wzroku. A oto i jego świąteczna oferta:
-50% soczewki progresywne
Zapewniają komfortowe widzenie w każdej sytuacji, np. podczas prowadzenia auta, w pomieszczeniach, w otwartej przestrzeni, przy komputerze czy podczas czytania.
Okulary progresywne są idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, potrzebujących więcej niż jednej pary okularów. Jesteśmy w stanie połączyć w jedną parę okulary do prowadzenia samochodu, do pracy przy komputerze oraz te, które służą do czytania! To rozwiązanie, które jest bardzo wygodne. Już nie zapomnisz o okularach do czytania - ponieważ będziesz miał je na twarzy. Nie musisz pamiętać o kolejnych okularach, w których pracujesz w biurze czy przy komputerze - bo one również stanowią część okularów progresywnych.
-50% soczewki okularowe z antyrefleksem
Powłoki antyrefleksyjne eliminują odbicia światła i poprawiają kontrast widzenia - co sprawia że wzrok mniej się męczy.

-35% soczewki okularowe fotochromowe
Szkła fotochromowe przyciemniają się w jasnym świetle słonecznym, stanowią wówczas 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB i bardzo szybko powracają do przejrzystości w pomieszczeniu.
W promocyjnej ofercie Expert Optyk znajdują się najwyższej jakości inteligentne szkła Transitions. Decydując się na przeciwsłoneczne, fotochromowe szkła Tranitions klient ma do wyboru kilka kolorów barwień, które dobierane są zgodnie z upodobaniami, a także w harmonii z kolorystyką opraw okularowych. W ofercie salonu są także szkła fotochromowe dedykowane kierowcom - Transitions XTRActiv - które częściowo zabarwiają się za szybą samochodu, natomiast po wyjściu na zewnątrz stają się bardzo ciemne.
-20% szkła do komputera
Powłoka Blue UV zapewnia komfortowe i zrelaksowane widzenie nawet podczas wielogodzinnego korzystania z urządzeń cyfrowych takich jak monitory komputerowe, tablety, smartfony, telewizory.
Światło niebieskie bardzo intensywnie oddziałuje na nasze oczy, przyspiesza proces starzenia się siatkówki oraz zwiększa ryzyko wystąpienia różnych chorób, np. zaćmy. Podczas pracy w sztucznym oświetleniu oraz korzystając z urządzeń emitujących światło niebieskie, czujemy zmęczenie i pieczenie oczu oraz bóle głowy, natomiast poważną konsekwencją jest bezsenność i brak koncentracji.
-20% oprawy okularowe znanych marek
Carolina Herrera, Guess, Dior to nowoczesne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, oprawy okularowe. Stanowią piękny dodatek modowy czy biżuteryjny, poprawiający wizerunek każdej osoby.
-100 zł
Rabat na wybrane oprawy okularowe wielu polskich marek.
MB, Fot. Expert Optyk

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Świąteczne promocje w Expert Optyk