Zdrowy Białystok

Niedziela, 24 01 07:28

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 24 01 2021

Jesienne rajstopy dla kobiet w ciąży

c889c1c137deb8f420315009710a561aRajstopy, nielubiane latem, jesienią stają się jednym z podstawowych  elementów garderoby. Noszą je kobiety w każdym wieku, jak również ciężarne, które w tym okresie, często wolą ubierać się w wygodne sukienki i spódnice, a do nich zakładać rajstopy. Jakie wybrać, tak by ciężarna czuła się w nich wygodnie i bezpiecznie? Podpowiadamy.
Panuje mylne przekonanie, że rajstopy nie są zalecane kobietom w ciąży. Przyszłe mamy boją się mocnego ucisku na brzuch, który może mieć wpływ na dziecko. Nic bardziej mylnego,  istnieją specjalne rajstopy dedykowane ciężarnym. Są one w pełni bezpieczne, a przy tym komfortowe. Na rynku są również dostępne produkty, które nie tylko służą jako element garderoby, ale również mają właściwości medyczne. Kobiety w ciąży często borykają się z problemem opuchniętych nóg i żylakami. Z myślą o tych dolegliwościach przyszłe mamy powinny skorzystać z produktów kompresyjnych – rajstop, pończoch i podkolanówek, np. marki Venoflex. Poprawiają one krążenie żylne w kończynach dolnych, a wizualnie nie różnią się od typowych produktów pończoszniczych.
Venoflex rajstopy ciążowe damskie – Kokoon przystosowane są do potrzeb kobiecego ciała w ciąży. Wykonano je z mięciutkiej, nieprzezroczystej mikrofibry, dzięki czemu idealnie nadają się do noszenia w chłodne pory roku. W rajstopach wzmocniono okolice łuku stopy, co znacznie zwiększa komfort zmęczonym stopom. Produkty oferowane są aż w sześciu rozmiarach obwodu oraz trzech wariantach długości, umożliwia to idealne dopasowanie produktu do każdego rodzaju sylwetki. Rajstopy Kokoon dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: beżu, czerni gładkiej oraz w romby.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Jesienne rajstopy dla kobiet w ciąży