Zdrowy Białystok

Wtorek, 20 10 11:10

Ostatnia modyfikacja:wtorek, 20 10 2020

Tylko sprawdzone produkty

biozdrowy2008Gratką dla każdego fana zdrowej żywności, świadomego odżywiania oraz produktów wysokiej jakości jest nowo powstający sklep Biozdrowy w  Białymstoku, przy ul. Choroszczańskiej 24.
Sklep ten oferował będzie sprawdzone produkty, z pewnymi składami, a wiele z nich będzie niedostępnych stacjonarnie nigdzie indziej w mieście. Koniecznie zobacz co tam na Ciebie czeka! Mamy przeczucie, że będzie to twój nowy, ulubiony sklep ze zdrową żywnością.
Biozdrowy - czyli jaki?
Biozdrowy to nowe miejsce na mapie Białegostoku, które z pewnością przyciągnie Cię do siebie bogatym wyborem produktów. Wiadomo, że nie wszystkie eko produkty są naprawdę eko. Co odróżnia sklep Biozdrowy od każdego innego sklepu ze zdrową żywnością w naszym mieście?
Po pierwsze - sklep Biozdrowy będzie oferował takie produkty, po które będziesz mógł sięgnąć bez zastanowienia. Każdy z nich będzie sprawdzony, z dobrym składem, bez zbędnych dodatków oraz będzie wysokiej jakości! To z pewnością ułatwi wkroczenie na ścieżkę świadomego odżywiania oraz suplementacji każdemu, kto dopiero zaczyna swoją przygodę w tym zakresie. Również Ci, którzy do tej pory musieli zamawiać sprawdzone produkty przez internet, będą mogli je dostać od ręki właśnie przy ul. Choroszczańskiej 24.
Więcej niż sklep
Po drugie - Biozdrowy to coś więcej, niż zwykły sklep. To prawdziwy zdrowy sklep, w którym kupisz prawie wszystko. Znajdziesz w nim: mieszanki ziół, suplementy diety, kosmetyki, przyprawy, miody, mięso i nabiał, zdrowe przekąski, owoce i warzywa oraz witaminy.
Każda z tych pozycji to produkty bio, bez chemicznych dodatków, bez zbędnych ulepszaczy, produkowane naturalnie. Będziesz mógł się kompleksowo zaopatrzyć w produkty, z których następnie przygotujesz pełnowartościowy posiłek. Znajdziesz również produkty do pielęgnacji, które są na bazie naturalnych składników. Możesz także sięgnąć po marki, które do tej pory były dostępne wyłącznie u dietetyków czy też w przychodniach.
Po trzecie - w sklepie spotkasz wykwalifikowaną kadrę, która będzie gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich produktów i asystować Ci przy zakupach. Możesz być naprawdę początkującym w świecie zdrowego odżywiania, a w sklepie Biozdrowy i tak dokonasz właściwych dla siebie zakupów. Sklep Biozdrowy chce Ci pomóc wkroczyć na właściwą ścieżkę odżywiania, a jak wiadomo, zmiany nie zawsze są łatwe.
Naturalne wnętrze
Ostatnią rzeczą, która sprawi, że będziesz chcieć wracać do sklepu Biozdrowy, jest jego wygląd. Przejrzyste wnętrze, pełne naturalnych rozwiązań. Ekologiczne meble z drewna, to nie tylko zabieg estetyczny, ale też dbałość o środowisko.
Na klientów sklepu czekają nie tylko produkty, które będą miały czyste i pewne składy czy certyfikaty ekologiczne. To również promocje oraz różne możliwości, takie jak na przykład gotowe kosze prezentowe, czy też możliwość skomponowania takiego prezentu samemu. Zdrowy prezent mówi o tym, jak bardzo zależy nam na obdarowanej osobie.
Sklep Biozdrowy to nowe miejsce na mapie Białegostoku. Jesteśmy pewni, że do tego sklepu będą zajeżdżać również klienci z okolicznych miejscowości. Serdecznie zapraszamy.
Zespół sklepu Biozdrowy w Białymstoku, Fot. Biozdrowy

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Tylko sprawdzone produkty