Zdrowy Białystok

Środa, 25 05 05:09

Ostatnia modyfikacja:środa, 25 05 2022

Do zobaczenia i usłyszenia

okularium2105Wzrok, czy słuch? Nikt nie chciałby stanąć przed takim wyborem. Zarówno jedno, jak i drugie pozwalają nam w pełni poznawać świat. Jeżeli brzmi to abstrakcyjnie, proponuję mały test - będąc w domu - w miejscu, które znamy - proszę zamknąć oczy i spróbować „dostać się” do łazienki. Proste?
Niewyraźne widzenie i słyszenie to poważne i niestety częste dolegliwości. Osoby mające ten problem czują się niekomfortowo przy wykonywaniu nawet najprostszych codziennych czynności. Dlatego też ważna jest profilaktyka i regularne badanie wzroku oraz słuchu. Pozwolą one w porę zdiagnozować dolegliwości i wdrożyć działania, które pomogą uporać się z problemem i w pełni cieszyć się życiem i codziennością.
Z pewnością niektórzy zauważyli, że powstał w naszym mieście Salon Okularium. Można tam kompleksowo, podczas jednej wizyty, przebadać zarówno wzrok, jak i słuch. Pomoże nam w tym wysoko wykwalifikowana kadra pracujących tam specjalistów, którzy stale podnoszą swoje umiejętności. Spotkamy tam zarówno optometrystę, protetyka słuchu, jaki i doradców mających ogromną wiedzą optyczną oraz produktową. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta, wykonają oni precyzyjne badania oraz przeprowadzą ich pogłębioną analizę. Dzięki temu zaproponują najlepsze rozwiązania, zarówno w temacie korekcji wzroku, jak i słuchu.
Strefa Wzroku i Słuchu to nie tylko badanie, to też pomoc w doborze opraw korekcyjnych oraz aparatów słuchowych wiodących producentów, które uwzględnią indywidualne potrzeby ich przyszłego użytkownika. Każdy pacjent może też liczyć na pomoc w przypadku, gdy chce otrzymać dofinansowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia do zakupu aparatu słuchowego. Jest też możliwość - przed decyzją o zakupie - darmowego przetestowania lub wypożyczenia aparatu słuchowego.
Zatem, jeżeli chcesz kompleksowo i profesjonalnie zbadać wzrok lub słuch, dobrać okulary, bądź dopasować aparat słuchowy, czy zwyczajnie uzyskać konsultację u dobrego specjalisty – nie zwlekaj, umów się na wizytę. Do zobaczenia i usłyszenia w Okularium przy ul. Sienkiewicza 9/2U w Białymstoku.
Oprac. MB, Fot. Okularium

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Do zobaczenia i usłyszenia