Zdrowy Białystok

Piątek, 24 09 23:31

Ostatnia modyfikacja:piątek, 24 09 2021

Blisko lata

Estrada special edition duopack pink blue front 1

 

Coraz wyższe temperatury i więcej otulających ciepłem promieni słonecznych. Wielkimi krokami zbliża się upragnione lato. Dlatego w portfolio marki Curaprox, nie mogło zabraknąć nowej, limitowanej edycji kultowych szczoteczek CS 5460 Summer, które przeniosą Cię do egzotycznego raju z dzikimi zwierzętami i kwiatami eksplodującymi ognistymi kolorami. Niepowtarzalny design i wysoka skuteczność. Przecież szczotkowanie zębów wcale nie musi być nudne, a Ty możesz przywitać lato z pięknym uśmiechem!
Szczoteczki Curaprox CS 5460 z limitowanej edycji Summer zostały zaprojektowane przez znaną ilustratorkę Catalinę Estradę, która w swoim wzornictwie używa głównie żywych kolorów z motywami barwnych kwiatów. Tak było i tutaj.
Ale urokliwy wzór na szczoteczce to nie jedyna jej zaleta. Na główce każdej z nich umieszczono 5460 ultracienkich włókien Curen®, co sprawia, że są wyjątkowo gęste i efektywnie czyszczą powierzchnię zębów. W połączeniu z techniką wykonywania małych kółeczek podczas mycia, ta delikatna szczoteczka idealnie pielęgnuje jamę ustną, nawet u osób dotkniętych paradontozą, chorobami dziąseł, z tendencją do krwawienia i opuchlizny, a także po zabiegach na przyzębiu. Dodatkowo, ośmiokątna rączka oraz lekko odchylona główka ułatwiają trzymanie jej pod właściwym kątem 45°.
Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki Curaprox dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

 

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Blisko lata