Zdrowy Białystok

Środa, 06 12 14:57

Ostatnia modyfikacja:środa, 6 12 2023

Rewolucyjna kapsułka, dzięki której poczujesz się odświeżony następnego dnia

Myrkl saszetki 1Myrkl to preparat, który w ciągu 30 min. od spożycia zmniejsza o połowę stężenie alkoholu we krwi, a po godzinie ta obniżka wynosi już 70%.
Myrkl to szwedzki suplement, który zawiera wyselekcjonowane bakterie probiotyczne, ułatwiające rozkład alkoholu w organizmie. Preparat może zmniejszać nieprzyjemne objawy po spożyciu alkoholu, takie jak na przykład: ból głowy, nudności, uczucie rozbicia, a może też przeciwdziałać obciążeniu i uszkodzeniu wątroby. Producenci zapewniają, że Myrkl nie jest zachętą do picia, bo alkohol szkodzi w każdej postaci. To ułatwienie życia osobom, które okazjonalnie sięgają po drinka, np. w sytuacjach towarzyskich.
Jak to działa?
Preparat Myrkl to produkt, który zawiera opatentowaną formułę AB001™ - sfermentowane otręby ryżowe zawierające bakterie Bacillus, L-cysteinę i dekstrynę. Przebadana naukowo formuła AB001™ może zmniejszać negatywny wpływ spożycia alkoholu na wątrobę i ogólne samopoczucie.  Zawarta w kapsułce Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Nad skutecznością tej unikalnej formuły AB001™ pracowano w laboratoriach badawczo-rozwojowych przez ponad 30 lat. Opracowane badanie kliniczne zostało zrecenzowane i opublikowane w Journal of Nutrition & Metabolic Insights w czerwcu 2022.
By docenić działanie preparatu, trzeba prześledzić typową drogę alkoholu w organizmie. Trafia on do wątroby, gdzie jest następnie metabolizowany i rozkładany na aldehyd octowy, z którego w wątrobie wytwarza się kwas octowy. I to on właśnie jest odpowiedzialny za złe samopoczucie i osłabienie organizmu „następnego dnia”. Tak nie musi być, gdy do tego procesu włączy się formułę AB001™ - wtedy sytuacja zmieni się na korzyść naszego organizmu. Formuła AB001™ działa już w jelicie cienkim, gdzie jest aktywowana. I tam rozkłada alkohol na wodę i dwutlenek węgla, zanim alkohol zdąży dotrzeć do wątroby. Mówiąc prosto: bakterie zawarte w formule AB001™ ułatwiają metabolizowanie alkoholu zanim dostanie się on do wątroby. W tym procesie praktycznie nie występuje – albo w minimalnej ilości – wytwarzanie aldehydu i kwasu octowego przez wątrobę. Dodatkowo zawarta w preparacie wysoka dawka witaminy B12 pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.
Kiedy stosować Myrkl?
Aby zadziałał najskuteczniej, preparat Myrkl należy przyjąć co najmniej dwie godziny przed spodziewanym piciem alkoholu. Warto wiedzieć, że wszystkie bakterie probiotyczne zawarte w preparacie Myrkl są pochodzenia naturalnego i produkt może być z powodzeniem stosowany przez wegan.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Rewolucyjna kapsułka, dzięki której poczujesz się odświeżony następnego dnia