Zdrowy Białystok

Piątek, 24 05 14:47

Ostatnia modyfikacja:piątek, 24 05 2019

Podaruj bliskim sprawne stawy

Swieta2Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wielu z nas zapewne już teraz zaczęło planować listę prezentów dla najbliższych. Często to nie lada wyzwanie, aby trafić z podarkiem w gusta mając na uwadze, że ostatnio triumfy popularności świecą praktyczne gifty. Co zatem wybrać by sprawić radość i zadowolenie?
Jeśli święta, to oczywiście nie można zapomnieć o prezentach. Obdarowywanie się wzajemnie jest już tak silnie zakorzenione w naszej tradycji, że trudno wyobrazić sobie wspólne świętowanie bez starannie zapakowanych paczuszek. To dobra okazja, żeby, zamiast kupować drobiazgi, które zostaną rzucone w kąt, warto pomyśleć o czymś, co naprawdę przyda się obdarowywanym. W trosce o swoich najbliższych, którzy już dawno skończyli 18 lat, warto zostawić pod choinką podarek, który pozytywnie wpłynie na ich zdrowie i samopoczucie. Jako prezent doskonale sprawdzi się suplement diety 4Flex. Dlaczego? Po 30 roku życia organizm przestaje syntetyzować wystarczająco dużo kolagenu, który jest głównym budulcem chrząstki stawowej. W związku z tym, by uniknąć w przyszłości problemów, zalecane jest uzupełnianie jego niedoborów poprzez suplementację. Preparat zawiera w sobie unikatową, łatwo przyswajalną formułę kolagenu Fortigel. Suplement diety jest dostępny w kilku wariantach: 4Flex, 4Flex Sport, 4Flex Silver, 4Flex o smaku czarnej porzeczki.
4Flex o smaku czarnej porzeczki packshotAby utrzymać stawy w dobrej kondycji, warto sięgać po preparaty z kolagenem. Idealnie sprawdzi się tutaj 4Flex - innowacyjny preparat zawierający unikalny kolagen Fortigel - każda saszetka to aż 10 g tego unikalnego składnika, który pomaga utrzymać sprawne stawy na dłużej. Dzięki zhydrolizowanej formie kolagenu wchłania się go aż 95% i gromadzi głównie w tkance chrzęstnej. Aby kuracja przyniosła odczuwalne pozytywne efekty, zalecane jest, by stosować preparat co najmniej przez trzy miesiące.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Podaruj bliskim sprawne stawy