Zdrowy Białystok

Piątek, 24 05 13:24

Ostatnia modyfikacja:piątek, 24 05 2019

Wsparcie pracy jelit

Gastrolax zdjecie 6 kostek 1Gastrolax Owoce&Błonnik to preparat oparty na naturalnych składnikach, które wspomagają perystaltykę jelit. Nie zawiera senesu. Pomaga pobudzić leniwe jelita, nie powoduje biegunki. Suplement diety jest także przeznaczony dla osób odchudzających się.
Gastrolax Owoce&Błonnik występuje w formie smacznych kostek do pogryzienia. Każda jest oddzielnie pakowana, dzięki Fresh Box System, po otwarciu opakowania gwarantuje, że wyrób jest świeży. Główne składniki: figi Calabacita, śliwki, tamaryndowiec, inulina, rabarbar.
Figi Calabacita – to specjalna odmiana tych owoców. Charakteryzuje się cienką skórką i drobnymi pestkami. Hiszpańskie figi są małe, okrągłe o zielonkawej barwie i niskim indeksie brix.
Śliwki – mają pozytywny wpływ na pracę jelit. Są bogate w potas, zawierają antocyjany i kwas jabłkowy. W postaci suszonej zawierają więcej witamin i błonnika. Gastrolax zawiera suszone śliwki skoncentrowane w proporcji 10:1.
Tamaryndowiec – zawiera dużo witamin i błonnika. Wspomaga obronę przed podrażnieniem błon śluzowych układu pokarmowego. Pomaga uzyskać delikatny efekt przeczyszczający poprzez gromadzenie wody w jelicie. Suplement diety zawiera skoncentrowaną pulpę tamaryndowca.
Inulina – działa na jelita jak jogurt naturalny. Jest polisacharydem. Wspomaga pracę jelit, obniża w nich pH. Korzystny wpływ inuliny na zdrowie może odczuć każdy, a szczególnie osoby odchudzające się. Naturalnie występuje w korzeniach, kłączach i tkankach roślin.
Rabarbar – zielona roślina znana już w antycznej Azji. Korzeń zawiera substancje posiadające właściwości przyśpieszające wypróżnienie.
Produkt dostępny jest w dwóch opakowaniach - 6 i 18 szt.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Wsparcie pracy jelit