Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 06 07 14:33

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 6 07 2020

Naprawiam ciało, leczę umysł

Pozwala usuwać blizny, rozstępy, zmarszczki oraz wszelkie inne defekty skórne. Bez użycia skalpela, skutecznie i szybko. Cure touch – tak nazywa się ta tajemnicza metoda, prekursorką której jest Katarzyna Krysiewicz z gabinetu SkinLine w Białymstoku.
Blizny to nic innego, jak nieestetyczne ślady na ciele powstałe w wyniku podrażnienia, przecięcia lub rozerwania ciągłości skóry. Bardzo często blizny są nie tylko problemem estetycznym, ale wymagają też leczenia i odpowiedniej pielęgnacji. Mowa tu o zmianach rozległych i nieprawidłowych, które są twarde, zgrubiałe i dość duże. Choruje wówczas nie tylko nasze ciało, ale również dusza.
- Defekty skórne znacznie obniżają jakość życia. Cure touch to innowacyjna metoda usuwania blizn, rozstępów czy zmarszczek za pomocą specjalnego urządzenia, wyposażonego w różnego typu końcówki i głowice z igłami. Mikronakłuwanie zmienionych chorobowo miejsc sprzyja produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. To zabieg intensywnie przebudowujący i regenerujący skórę - mówi Katarzyna Krysiewicz, specjalista do spraw mikropigmentacji medycznej oraz specjalista do spraw usuwania defektów skórnych z gabinetu SkinLine w Białymstoku.
Metodą Cure touch można usuwać rozstępy, zwisy skórne czy blizny pooperacyjne np. po mastektomii oraz poprawić wygląd zajęczej wargi. Przypadków defektów skórnych jest tyle, ile cierpiących z ich powodu osób. Katarzyna Krysiewicz oferuje pomoc wszystkim, którzy się do niej zgłoszą. Naprawia nie tylko defekty ciała, ale bardzo często także ludzką psychikę.
- Jestem absolwentką Szkoły Pigmentacji Medycznej, mam też za sobą wiele praktycznych szkoleń, które odbyłam zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ciągle się dokształcam, po to, by móc konsultować medyczne przypadki moich pacjentów z lekarzami, z którymi nieustannie współpracuję – dodaje Katarzyna Krysiewicz.
MB, Fot. SkinLine Białystok
Katarzyna Krysiewicz zaprasza osoby z bliznami poparzeniowymi oraz z rozszczepem wargi na bezpłatne zabiegi do gabinetu Skin Line.
Warunkiem darmowej terapii jest zgoda na publikację swojego wizerunku.
Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy (tel. 533 182 222, mail bliznybialystok@wp.pl).

Usuwanie blizn metodą Cure touch

Blizna świeża, umiejscowiona pod pachą, po operacji węzłów chłonnych. Tak wygląda po dwóch zabiegach laserem.

ct1

       ct2
Wygląd blizny po trzech zabiegach Cure touch wykonanych w przeciągu 3 miesięcy. Widoczny na górze przyrost „puścił”, skóra stała się gładka, zniknęły nierówne zrosty. Pacjentka jest w trakcie dalszej terapii.

ct3     ct4

 

 

 

Blizna po usunięciu 4 cm znamienia na udzie. Zdjęcie przed zabiegami. Skóra jest nieopalona, blizna bardzo jasna.

ct5


Blizna po czterech zabiegach Cure touch. Widoczna poprawa koloru i struktury. Skóra jest już opalona i jak widać blizna opala się tak jak zdrowa skóra. Znika granica między blizną i skórą. Blizna „przyjmuje” kolor skóry zewnętrznej.

ct6


Zdjęcie 12 cm blizny po operacji brzucha przed zabiegami. Jest przyrośnięta, wklęsła o bardzo zróżnicowanej strukturze, miejscami zasiniała.

ct7


Zdjęcie blizny po trzech zabiegach Cure touch. Struktura blizny wygładziła się, uległa spłyceniu, znikło zasinienie, przyrost „puścił” na całej długości.

ct8

       ct9


Wygląd brzucha po plastyce. Głębokie i przyrośnięte blizny poziome i pionowe.

ct10

     ct11

Wygląd brzucha po około pół roku, po trzech zabiegach Cure touch. Blizny stały się płytsze, „puściły” przyrosty, w miejscach poddanych zabiegowi skóra wyraźnie wygładziła się. Pacjentka kontynuuje terapię.

ct12

 

Duża pionowa blizna na policzku, obok - przy brodzie - pionowe zmarszczki.

ct13

Wygląd twarzy po dwóch zabiegach Cure touch na bliznę i jednym na zmarszczki. Defekty są praktycznie niewidoczne.

ct14

 

Mikropigmentacja medyczna piersi


Pierś po mastektomii. Odtworzenie tylko otoczki brodawki sutkowej (sutek został odtworzony przez chirurga).

ct15


Pierś naturalna - brodawka pozbawiona koloru.

ct16

 

Pierś po pigmentacji estetycznej. Przyciemnienie naturalnej otoczki brodawki sutkowej.

ct17


Pierś po mastektomii i całkowitej rekonstrukcji. Pełna rekonstrukcja 3D otoczki i brodawki sutkowej.

ct18

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Naprawiam ciało, leczę umysł