Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 06 07 13:47

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 6 07 2020

Niedoskonałościom mówimy nie

Chcesz pozbyć się nieestetycznych śladów na ciele powstałych w wyniku podrażnienia, przecięcia lub rozerwania ciągłości skóry? Blizn, rozstępów, zmarszczek? Skorzystaj z pomocy Katarzyny Krysiewicz z gabinetu SkinLine i dowiedz się, jak usuwa się defekty skórne metodą Cure touch.
Blizny są nie tylko problemem estetycznym, ale wymagają też leczenia i odpowiedniej pielęgnacji. Cure touch to innowacyjna metoda ich usuwania, przy pomocy specjalnego urządzenia, wyposażonego w różnego typu końcówki i głowice z igłami.
- Mikronakłuwanie zmienionych chorobowo miejsc sprzyja produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. To zabieg intensywnie przebudowujący i regenerujący skórę - mówi Katarzyna Krysiewicz, specjalista do spraw mikropigmentacji medycznej oraz specjalista do spraw usuwania defektów skórnych z gabinetu SkinLine w Białymstoku.

Metodą Cure touch można usuwać też rozstępy, zmarszczki, zwisy skórne oraz poprawić wygląd zajęczej wargi. Przypadków defektów skórnych jest tyle, ile cierpiących z ich powodu osób. Katarzyna Krysiewicz oferuje pomoc wszystkim, którzy się do niej zgłoszą.
MB, Fot. SkinLine Białystok

sl20

 

 

Kobieta 50+. Pierś po mastektomii. Blizna po przeszczepie skóry, zlokalizowana od strony pachy. Blizna nierówna, zapadnięta, wklęsła i przyrośnięta, o nierównym kolorycie. Wielkość 2cm x 2cm. Zdjęcie przed pierwszym zabiegiem Cure touch.

 

 

 

 

 

 

 

 

sk21

 

 

Blizna dwa tygodnie po pierwszym zabiegu Cure touch. Kolor wyrównuje się, staje się gładsza, bardziej jednolita w strukturze. Nie jest też już tak zapadnięta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
sl22

 

Kobieta 35+. Blizna po operacji barku, przed zabiegiem Cure touch (jej rozmiar: 12cm x 1cm x 2,5cm). Kolor różowo-czerwony, znacznie „odcina” się od skóry zdrowej. Jest bardzo różnorodna - zwiotczała, papierowa, poprzerastana, miejscami wypukła, miejscami zapadnięta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sk23

 

 

Blizna po operacji barku po dwóch zabiegach Cure touch. Od strony szyi jest już praktycznie niewidoczna – ma kolor i strukturę zdrowej skóry. Jest też dużo gładsza. Na całej długości jest węższa i bardziej zbita. Kolorem coraz bardziej przypomina skórę zdrową, gdyż znikły zaczerwienienia.

 

 

 

 

 

 

 


sl28

 

 

Kobieta 50+. Zwis skórny nad pępkiem. Skóra zwiotczała, papierowa.

Zdjęcie przed zabiegami.

 

 

 

 

 

 

 sl29

 

Po trzech zabiegach (lifting).

 

 

 

 

 

 

 

 sl30

 

Po pięciu zabiegach (lifting). Teraz usuwamy rozstępy.

 

 

 

 

sl31

 

 

Kobieta 40+. Blizna na przedramieniu po laserowym usunięciu skóry (tatuaż). Rozmiar: 13cm x 2cm x 4,5cm. W latach 2016-2018 pacjentka poddała się ok. 15 zabiegom laserowym, mającym na celu usunięcie powstałych zrostów i zbliznowaceń. Blizna jest przyrośnięta (ciągnie) oraz nierówna w strukturze i kolorze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
sl32

 

 

Blizna po pierwszym zabiegu Cure touch. Jest widocznie jaśniejsza, gładsza i miększa.

 

 

 

 

 

 

 
sl26

 

Kobieta 50+. Blizna na plecach po pobraniu skóry do przeszczepu. Wymiary: 16 cm x 0,5cm x 4cm. Blizna jest nierówna, pomarszczona i miejscami przyrośnięta.

 

 

 

 

 


sl26a

 

Wygląd blizny po miesiącu, po jednym zabiegu Cure touch. Zmniejszyła się, jest gładsza, puściły też przyrosty.

 

 

 

sl25

Kobieta 50+. Pierś po mastektomii oraz przeszczepie skóry. Została wykonana całkowita rekonstrukcja brodawki sutkowej. Zdjęcie bezpośrednio po zabiegu.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Niedoskonałościom mówimy nie