Zdrowy Białystok

Niedziela, 24 10 10:54

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 24 10 2021

Nie patyczkuj się! Aurimax – czyste i zdrowe uszy

Aurimax montaz 01 06 2017Przed nami czas letnich wyjazdów, urlopu, zapewne chciałabyś odpocząć i spędzić go radośnie i beztrosko wraz ze swoją rodziną. Pamiętaj jednak, że nieodłącznym elementem każdej wakacyjnej wyprawy jest dobrze zaopatrzona apteczka. Z dala od domu, szybkie znalezienie antidotum szczególnie na infekcje ucha, może być niezwykle trudne. Dlatego tak ważne jest, aby zabrać ze sobą właściwy preparat!
O uszy trzeba dbać cały rok. Jednak w czasie wakacji, kiedy to często całą rodziną korzystamy z aquaparków, basenów czy kąpieli na świeżym powietrzu jesteśmy bardziej narażeni na niekorzystne czynniki zewnętrzne sprzyjające powstaniu infekcji i podrażnień ucha. Te dolegliwości są uciążliwe szczególnie u dzieci! Zanurzanie uszu w wodzie podczas kąpieli w basenie czy jeziorze może przyczynić się do zapalenia ucha zewnętrznego oraz  wystąpienia tzw. „ucha pływaka”. Dodatkowo niewłaściwa higiena uszu przy użyciu patyczków może doprowadzić do zatkania ucha woskowiną czy podrażnień nabłonka przewodu słuchowego i w konsekwencji do infekcji. Jest na to rozwiązanie!
Aurimax spray do uszu - to produkt bezkonkurencyjny i wyjątkowy. Dlaczego? Jako jedyny na rynku łączy dwie funkcje - łagodzenie objawów zapalenia uszu (ukoi ból, zmniejszy obrzęk, silne swędzenie) oraz odpowiednią higienę. Aurimax jest polecany dzieciom od 24 miesiąca życia oraz osobom dorosłym korzystającym z basenów i otwartych zbiorników wodnych, żeby zapobiec wystąpieniu „ucha pływaka”. Preparat wyróżnia też bogaty i unikalny skład. Jest to kompozycja aż dwunastu naturalnych składników i olejków roślinnych zawieszonych w oliwie z oliwek, co wpływa na jego przyjemne użytkowanie.

Dodatkowo, Aurimax to preparat, który w czasie wakacji zadba o higienę uszu i je nawilży. Z powodzeniem zastąpi mechaniczne metody oczyszczania uszu, np. przy pomocy patyczków kosmetycznych, które mogą spowodować podrażnienie nabłonka przewodu słuchowego, a nawet uszkodzenie błony bębenkowej.
Naturalne wsparcie
Mieszanina dwunastu naturalnych substancji i olejków roślinnych obecna w Aurimax posiada potwierdzoną w badaniach skuteczność zwalczania czynników infekcji ucha zewnętrznego. Łagodzą one objawy zapaleń wywołanych zarówno przez bakterie, wirusy czy grzyby, które nie leczone, może doprowadzić do zapalenia ucha wewnętrznego wymagającego skomplikowanego leczenia i podawania antybiotyku. Naturalne składniki pomagają również w bezpiecznym oczyszczaniu uszu z zalegającej woskowiny oraz chronią je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. W produkcie Aurimax zawarte są tylko naturalne substancje:
•    Totarol,
•    Olejek geraniowy,
•    Olejek z drzewa herbacianego,
•    Olejek cytrynowy,
•    Olejek z oregano,
•    Olejek lawendowy,
•    Olejek miętowy,
•    Olejek z rozmarynu lekarskiego,
•    Olej z oliwek,
•    Oczyszczony glicerol,
•    Wyciąg z gorzknika,
•    Kompleks kwasu glicyretynowego.
Aurimax - jedyny na polskim rynku produkt zalecany do higieny uszu oraz łagodzenia objawów infekcji.
    Aurimax łagodzi objawy towarzyszące zapaleniom ucha zewnętrznego: obrzęk, ból, silne swędzenie; Spray wspomaga leczenie zapaleń ucha zewnętrznego o różnej etiologii;
    Preparat pomaga w utrzymaniu higieny uszu, zmiękcza zalegającą wydzielinę i zapobiega jej twardnieniu, wspomaga w utrzymaniu optymalnego nawilżenia
    Produkt jest przeznaczony dla dzieci powyżej 24 miesiąca życia i dorosłych;
    Aurimax jest wydajny (200 dawek w opakowaniu i łatwy do stosowania).
Więcej informacji znajdziesz na: www.smartpharma.com.pl

 

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Nie patyczkuj się! Aurimax – czyste i zdrowe uszy