Zdrowy Białystok

Piątek, 01 07 04:05

Ostatnia modyfikacja:piątek, 1 07 2022

Zdrowy sen

oyono noc PL Front Dobra wiadomość dla osób mających kłopot z zasypianiem czy wybudzaniem się w nocy: ulgę przyniesie im Oyono® Noc suplement diety – innowacyjny produkt wspomagający zdrowy, regenerujący sen.
Nic tak nie obniża komfortu życia jak niewyspanie. Za krótki, rwany, płytki sen odbiera energię do działania i osłabia sprawność psychiczną i fizyczną. Po dłuższym czasie może też rzutować na zdrowie – obniżać odporność, wywoływać zaburzenia hormonalne, podnosić ciśnienie, poza tym wpływa na wzrost masy ciała. Jak pokazują badania, kłopoty ze snem ma już ponad połowa z nas, w większości kobiety. I aż 69% respondentów stosuje produkty wspomagające sen przynajmniej raz w tygodniu.

Co na zdrowy, regenerujący sen
Eksperci są zgodni: żeby szybciej zasypiać i budzić się wypoczętym, trzeba zadbać o naturalny cykl snu. Pomaga w tym specjalna kombinacja składników Oyono® Noc, takich jak: melatonina, wyciąg z kozłka lekarskiego, witamina B6, ekstrakt z męczennicy cielistej, głogu i melisy lekarskiej. Ważnym elementem skuteczności produktu jest też jego innowacyjna formuła, polegająca na trójfazowym działaniu.
Trzy fazy
Innowacyjność Oyono® Noc polega na precyzji uwalniania się składników z tabletek. Odbywa się to w trzech fazach.
Pierwsza faza – natychmiastowa – działa szybko już po 10 minutach. Dzięki wykorzystaniu melatoniny, wyciągu z kozłka lekarskiego (waleriany) i witaminy B6.
Druga faza – przedłużonego uwalniania – trwa nawet przez 8 godzin. Polega na długiej, kontrolowanej aktywacji melatoniny i ekstraktu z męczennicy cielistej
Trzecia faza – ciągła. Podczas jej trwania uwalniane są takie składniki preparatu jak ekstrakt z głogu i melisa lekarska, które wspierają spokojny sen.
Zdrowy, regenerujący sen dzięki Oyono® Noc
Jak pokazały badania, stosowanie trójfazowego Oyono® Noc nie tylko ułatwia zasypianie, ale czyni to w sposób znaczący. Według testu użytkowników czas zapadania w sen skraca się z 40 do 30 minut po tygodniu stosowania preparatu i z 40 do 20 minut po dwóch tygodniach jego przyjmowania. Oyono® Noc sprzyja też przespaniu całej nocy – po tygodniu stosowania pozwala wydłużyć średnią długość snu z 6 do 7 godzin. Większość respondentów przyjmujących preparat ocenia swój sen jako „dobry” i „bardzo dobry”. Zauważa rzadsze wybudzanie się i mniej problemów z ponownym zaśnięciem. Co ważne, stosowanie Oyono® Noc nie daje efektu przyzwyczajenia.
Produkt jest odpowiedni dla wegan, nie zawiera laktozy i jest bezglutenowy.
Więcej: www.jakzasnac.pl

 

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Zdrowy sen