Zdrowy Białystok

Sobota, 19 01 13:38

Ostatnia modyfikacja:sobota, 19 01 2019

Poznasz nas po okularach

izabela 1217Pełen profesjonalizm. Rzetelne podejście do klienta. Przemiła atmosfera. Fachowe doradztwo. Zdecydowanie najlepszy optyk w mieście. To tylko niektóre opinie, na jakie natknęłam się szukając informacji o Optyku Izabela w Białymstoku. Rozmawiam z Izabelą Budrecką, optometrystką, właścicielką tegoż salonu.
Marzena Bęcłowicz: Okrągłe rocznice i jubileusze skłaniają do refleksji i podsumowań. W waszym przypadku to już ćwierćwiecze.
Izabela Budrecka: Nasz salon optyczny Optyk Izabela istnieje od 1992 r. Łatwo więc policzyć, że w tym roku obchodzimy jubileusz 25-lecia działalności. Przez ten czas zmierzyliśmy się z różnymi sytuacjami, które pozwoliły całej naszej kadrze zdobyć niezbędne doświadczenie i nabrać odpowiedniego podejścia do swojej pracy oraz klientów.
MB: Optyk Izabela z założenia miał być miejscem świadczącym kompleksowe usługi.
IB: Tak. Oferujemy komputerowe badanie wzroku oraz pomiar refrakcji w profesjonalnym gabinecie optometrycznym. Można u nas też dopasować soczewki kontaktowe, kupić atestowane okulary przeciwsłoneczne z najwyższym filtrem lub polaryzacją, oraz przy pomocy doświadczonego optyka dobrać piękne oprawy.
MB: Lata lecą, klientów przybywa...
IB: Zaufanie klientów motywuje nas do ciągłego rozwoju. Jestem dumna, że przez tyle lat pomagaliśmy im lepiej widzieć świat. Silnym fundamentem salonu jest mój wspaniały zespół z wieloletnim doświadczeniem. Cała kadra dba o jakość widzenia naszych klientów, starając się dobrać im jak najwygodniejszy i najskuteczniejszy rodzaj korekcji, jednocześnie eliminując wszystkie możliwe niedogodności związane z noszeniem okularów. Pogłębiając naszą wiedzę poprzez szereg wielokierunkowych szkoleń i zawodowych kursów, jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości obsługę, spełniającą indywidualne wymagania klienta.
MB: Na rynku jest wiele salonów optycznych, ale oferta Optyk Izabela wydaje się wypełniać niszę rynkową.
IB: Czerpiąc z zasobów naszego doświadczenia oraz znajomości nowoczesnych technologii wykraczamy poza schematy. Tworzymy niebanalne kompozycje (oprawy z soczewkami) otrzymując w zamian zadowolenie klienta. Jest to „coś”, co uważamy za naszą misję. Nigdy nie stawialiśmy i nie stawiamy na tzw. masową produkcję. W naszej ofercie każdy może znaleźć dla siebie coś ciekawego lub niebanalnego. Bawimy się formą. W oprawach stawiamy na kolor. Prezentujemy ekskluzywne i innowacyjne oprawy okularowe, a ich ceny dostosowane są do budżetu i potrzeb każdego klienta. Nasza oferta skierowana jest do osób, które szukają niebanalnych form identyfikacji swojego wizerunku. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom.
MB: Co Pani zdaniem wyróżnia was na rynku optycznym?
IB: Niepowtarzalne projekty, nowoczesne materiały, kreatywne rozwiązania, nietypowe realizacje, ceny dostosowane do budżetu i potrzeb. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego odwiedzającego nas klienta, nawet tego bardzo wymagającego. Proste, a jednak spersonalizowane okulary, wykonujemy już w cenie 99-120 zł. Inne ciekawe rozwiązania, czyli tzw. „przyjazne” powłoki antyrefleksyjne, można mieć już za 200-420 zł., natomiast progresywne nawet od 400 zł. za parę soczewek.
Poza tym dysponujemy własną pracownią, która została zaopatrzona w sprzęt i narzędzia najwyższej jakości. Dzięki temu czas oczekiwania na okulary jest krótki, a naprawy robimy na miejscu. Chcemy by nasze usługi i produkty były nie tylko na wysokim poziomie, ale również spełniały oczekiwania klientów i przy tym nie kosztowały wiele. Dlatego oprócz czasowych promocji i rabatów, oferujemy możliwość skorzystania z ogólnopolskiego systemu spłat ratalnych zabiegów medycznych Mediraty.
MB: Dziękuję za rozmowę i życzę kolejnych tak pięknych jubileuszy.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Medycyna Poznasz nas po okularach