Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 22 04 20:39

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 22 04 2019

Forma i figura na karnawał

park wodny122015Rok 2015 powoli przechodzi do historii. Wszyscy odczuwamy jego ciężar poprzez mnogość wydarzeń, które nas spotkały. Najlepszym środkiem na odciążenie i relaks jest woda. Zapraszamy do Parku Wodnego w Hajnówce.
Końcówka roku kojarzy nam się przede wszystkim ze Świętami Bożego Narodzenia oraz karnawałem. W tym szczególnym okresie chcemy wyglądać idealnie. Dlatego też przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na aktywny relaks w wodzie. Złagodzi on trudy dnia codziennego, zadba o odpowiednią formę, dobrą kondycję i skoryguje ewentualne niedoskonałości figury. Proponujemy udział w zajęciach aqua fitness oraz aqua zumba.
Ruch w wodzie działa zbawiennie na nasze mięśnie, korzystnie wpływa także na układ krwionośny i oddechowy oraz działa relaksująco. W zależności od ułożenia ciała, kierunku wykonywania ruchów oraz głębokości zanurzenia, możemy mówić o ćwiczeniach w warunkach odciążenia, o ćwiczeniach wspomagających lub ćwiczeniach z oporem. Każda osoba ćwicząca sama wybiera sobie dogodne warunki do ćwiczeń. Zwiększa się wówczas elastyczność mięśni i ścięgien przy równoczesnym odciążeniu stawów i kręgosłupa, poprawia koordynacja ruchowa i równowaga oraz uwalniają endorfiny (nazywane hormonami szczęścia), które poprawiają nasze samopoczucie.
Myślę, że czas świąteczno-noworoczny jest świetną okazją, aby skorzystać z tej formy aktywności. Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do czwartku, od godz. 19.00.
Z kolei aqua zumba to niezwykłe połączenie fitness i tańca wykonywane w wodzie. Podczas zajęć wykorzystuje się głównie latynoską, rytmiczną muzykę. Można więc korygować sylwetkę i jednocześnie doskonalić kroki taneczne, jakże przydatne w czasie karnawału. Te zajęcia odbywają się w piątki od godz. 20.00.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że zarówno zajęcia aqua fitness jak i aqua zumba prowadzone są w naszym Parku Wodnym przez wykwalifikowane instruktorki, posiadające duże doświadczenie w tym zakresie. Dodatkową zaletą jest także fakt, że przedstawione wyżej rodzaje zajęć to nie tylko przyjemność, a także świetna zabawa.
Mirosław Chilimoniuk

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Sport Forma i figura na karnawał