Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 22 04 20:19

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 22 04 2019

Z nami się uda

prettyBrakuje ci czasu i mobilizacji? Szukasz wsparcia? Chcesz zmienić nawyki żywieniowe? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Poznaj ofertę klubu fitness Pretty Woman. Dzięki indywidualnie przygotowanej ofercie oraz opiece psychodietetycznej „zrozumiesz” swoje ciało i określisz własne cele.
- Pretty Woman to jedyne takie miejsce w Białymstoku, stworzone z myślą o kobietach zabieganych, szukających wsparcia i pomocy w zmianie nawyków żywieniowych - mówi Janetta Sidoruk, założycielka klubu fitness Pretty Woman. - To miejsce dla kobiet, które szukają i potrzebują czegoś więcej niż proponują fitness kluby czy poradnie dietetyczne.
Zmiana nawyków żywieniowych to przede wszystkim zrozumienie własnych potrzeb oraz odpowiednie nastawienie psychiczne, a niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważna jest psychodietetyka.
- To najważniejszy po dietetyce element procesu budowania zdrowej i smukłej sylwetki. Konsultacje są szczególnie polecane osobom, które chcą na stałe wprowadzić do swojego życia zdrowe odżywianie, są zniechęcone stosowaniem różnych diet, mają problem z akceptacją swojego ciała, potrzebują silnej motywacji do działania i zrozumienia - wyjaśnia Janetta Sidoruk.
Z kolei trening obwodowy jest najodpowiedniejszą formą ruchu dla osób, które na ćwiczenia nie mają wiele czasu. Wystarczy pół godziny, by podczas indywidualnego spotkania z trenerem wzmocnić swoje mięśnie, siłę fizyczną oraz spalić tkankę tłuszczową.
- Na treningi nie trzeba umawiać się na konkretne godziny. Można przyjść w dowolnym momencie dnia i od razu rozpocząć ćwiczenia. To duże ułatwienie dla zapracowanych kobiet - mówi założycielka Pretty Woman.
Klub ma też promocyjną ofertę skierowaną do mam, którym proponuje specjalny pakiet bez ograniczeń ze wstępną analizą dietetyczną i składu ciała.
MB

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Sport Z nami się uda