Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 01:59

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Dobre i zdrowe nawyki

urzadzenie sierpieńChoć wydawać, by się mogło, że lato to idealny moment, by zadbać o sylwetkę, to nie ma nic bardziej mylnego. O zgrabną figurę i dobrą kondycję trzeba dbać cały rok. Jak? Przede wszystkim zdrowo się odżywiać i zadbać o aktywność fizyczną. Warto też wspomagać się nowoczesnymi zabiegami w salonach urody.
Poprawa wyglądu swego ciała, to rzecz o jakiej marzy wiele osób. Nic jednak nie dzieje się samo – na zgrabną sylwetkę i świetną kondycję trzeba sobie zapracować. Świadomie wybierać produkty spożywcze, unikać niezdrowego, ciężkostrawnego jedzenia i oczywiście postawić na różnorodne aktywności fizyczne. I pora roku nie powinna być wymówką. Jesienią i zimą tak samo jak w czasie pory letniej trzeba zadbać o ciało.
W celu przyspieszenia efektów wyszczuplających oraz modelujących sylwetkę można skorzystać z szerokiej oferty gabinetowych zabiegów na ciało. Szczególnie tych z nowoczesnej technologii, np. endermologii LPG Alliance.
- Endermologia przy użyciu urządzenia Endermologia LPG Alliance jest bardzo skuteczną terapią antycellulitową, wyszczuplającą i ujędrniającą - mówi Urszula Hajduczenia, kosmetolog z Kliniki urody Żelazna 5 w Białymstoku. - Zabieg jest bardzo precyzyjny, gdyż działa dokładnie w miejscu powstawania niedoskonałości, stymulując komórki organizmu do odbudowy. Jest to intensywny masaż próżniowy o przerywanym rytmicznym podciśnieniu, co powoduje, że jest przyjemny i relaksujący dla pacjenta, przy jednoczesnym zachowaniu medycznych atutów terapii.
Obecnie dostępna jest odświeżona i zrewolucjonizowana wersja urządzenia Endermologie LPG Alliance. To przede wszystkim nowa, autonomiczna głowica, która integruje w jednym „przejściu” wszystkie trzy cele terapii oraz wspiera kosmetologa w perfekcyjnym ustawieniu parametrów i nacisku na skórę. Urządzenie to dostępne jest w Klinice urody Żelazna 5 w Białymstoku.
- Zabieg trwa około pół godziny i nie ma potrzeby, by się do niego przygotowywać. Pacjent dostaje specjalny kombinezon, tak zwany endermowear. Jest on niezbędny ze względu na specyfikę masażu - ułatwia poślizg rolek urządzenia na powierzchni ciała poddanej terapii. Pełna kuracja, dzięki której osiąga się satysfakcjonujące pacjenta efekty, to 10-20 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu. Liczba ta zależy od założonego celu oraz przede wszystkim od indywidualnych uwarunkowań organizmu. Warto jednak dodać, że pierwsze efekty widać już po trzecim zabiegu – dodaje pani Urszula.
MB

Endermologie LPG Alliance już w Białymstoku! Dla wszystkich Czytelników Zdrowego Białegostoku pakiety zabiegów w promocyjnej cenie.
Szczegóły pod nr tel. 85 744 17 62 lub 509 796 695

Klinika urody Żelazna 5
ul. Żelazna 5, lok. 2U
Białystok

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Dobre i zdrowe nawyki