Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 03:32

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Fitness dla skóry twarzy

żelazna 102018Nie tak dawno pisaliśmy o innowacyjnych zabiegach - endermologii przy użyciu urządzenia Endermologia LPG Alliance. Skupiliśmy się wówczas na zabiegach na ciało. Teraz powiemy o zabiegach na twarz i dekolt.
Endermologie LPG Alliance jest w 100% naturalną techniką regeneracyjną, przywracającą skórze gęstość i likwidującą oznaki starzenia. Zabiegi urządzeniem Alliance stymulują głębiej położone komórki i przywracają zachodzące w nich naturalnie procesy produkcji białek.
- Alliance to bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek - tłumaczy Urszula Hajduczenia, kosmetolog, właścicielka Kliniki Urody Żelazna 5 w Białymstoku. - Działa na zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Głowica Ergolift urządzenia Alliance, przeznaczona do zabiegów na twarzy i dekolcie, wykorzystuje technologię firmy LPG, która polega na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej. Umożliwia to wielowymiarową penetrację tkanki.

Wskazaniem do zabiegu są: zmarszczki, obrzęki pod oczami, tzw. drugi podbródek oraz wiotkość skóry twarzy i szyi.
- Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać. Pierwsze widoczne są od razu. To promienna cera i wyrównana skóra. Natomiast efekty kilku sesji zabiegowych są już znacznie bardziej spektakularne. Zmarszczki ulegają wypełnieniu, kontury twarzy wymodelowaniu, cera staje się bardziej rozjaśniona, znikają cienie i tzw. „worki” pod oczami – dodaje Urszula Hajduczenia.
Oprac. MB

Dla Czytelników Zdrowego Białegostoku zabiegi Endermologie Alliance na twarz z 40% rabatem. Oferta ważna do końca października 2018r.

Szczegóły pod nr tel. 85 744 17 62 lub 509 796 695

 

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Fitness dla skóry twarzy