Zdrowy Białystok

Środa, 26 06 08:05

Ostatnia modyfikacja:środa, 26 06 2019

Świeża, jednolita, pełna blasku

żelazna1219Wyrównanie kolorytu skóry, zmniejszenie cieni pod oczami, redukcja rozszerzonych porów, efekt liftingu. Wszystko to zyskujemy dzięki jednemu zabiegowi - BB Glow to Hit roku 2018 w kosmetologii upiększającej.
Znaczną poprawę wyglądu naszej cery uzyskujemy dzięki połączeniu serum o działaniu nawilżającym i kryjącym z tzw. mezoterapią Mesopen. A co to jest? Wyjaśniam. Mesopen to bardzo popularna terapia odmładzająca, która dzięki specjalnemu, jednorazowemu i sterylnemu kartridżowi, poprawia zdecydowanie kondycję skóry wskutek serii drobnych nakłuć w obrębie naskórka. Kartridż wyposażony jest w wiele igiełek (od kilkunastu do prawie 40), które rytmicznie wysuwają się i chowają stymulując skórę do regeneracji. Zazwyczaj do zabiegów pielęgnacyjnych używane są ampułki z kwasem hialuronowym, witaminami czy inną substancją czynną, zaś w przypadku BB Glow, kluczem skuteczności jest ampułka z dodatkiem podkładu. Serum wzbogacone jest w naturalne ekstrakty roślinne, komórki macierzyste oraz niacynamid, czyli witaminę B3, która stymuluje syntezę kolagenu i zwiększa produkcję ceramidów, które są ważnym składnikiem lipidowej warstwy ochronnej skóry. Działa też silnie antyoksydacyjnie, wspomagając ochronę skóry przed działaniem UVB oraz przed wolnymi rodnikami. Rozjaśnia przebarwienia posłoneczne, zapobiega powstawaniu kolejnych oraz działa przeciwzapalnie.
Serum BB Glow zawiera też specjalne peptydy nazywane czynnikiem wzrostu, które stymulują wzrost i podział komórkowy, więc dodatkowo odpowiadają za proces odmłodzenia skóry. Efekt po serii zabiegów utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.
Urszula Hajduczenia, kosmetolog, Klinika Urody Żelazna 5

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Świeża, jednolita, pełna blasku