Zdrowy Białystok

Poniedziałek, 06 07 15:22

Ostatnia modyfikacja:poniedziałek, 6 07 2020

Nasza praca - nasza pasja

orchidea0619Nienaganny wygląd wspaniale wpływa na samopoczucie i uszczęśliwia każdą kobietę. Jak go osiągnąć i utrzymać na dłużej? Dzięki nowoczesnym zabiegom kosmetycznym jakie oferuje białostocki Salon Urody Orchidea.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując im coraz bardziej nowoczesne zabiegi. Są one dostosowane do każdego typu skóry, dzięki zastosowaniu dermatologii całościowej, która łączy innowacje techniczne. Oto te najpopularniejsze:
Peelingi chemiczne
Pracujemy aż na trzech różnych peelingach z retinolem. 3 Retises CT Yellow Peel to kombinacja trzech typów retinolu „zapakowanego” w nanoliposomy - Ses Retinal Orange Peel z retinaldehydem zamkniętym w nanoliposomach oraz 3 Retises Nanopeel 1% Gel. Czym różnią się od tych „starej generacji”? Przede wszystkim tym, że skóra nie złuszcza się gwałtownie i nie jest podrażniona. Eksfoliacja następuje w trzech etapach: po trzech, siedmiu i dziesięciu dniach. Retinol zamknięty w liposomach działa głębiej, uwalnia się wolniej i jest mniej drażniący.

Podobnie jak inne peelingi z retinolem, zabieg ten działa na pełne spektrum problemów skórnych - usuwa przebarwienia, blizny potrądzikowe, wyrównuje koloryt skóry, wygładza, pojędrnia, uelastycznia, spłyca zmarszczki. Zabieg najlepiej jest przeprowadzić w serii - 4-6 razy, co miesiąc. Natomiast kiedy zależy nam na stymulacji wzrostu włosów, peeling można wykonać nawet raz w tygodniu. I w jednym, i w drugim przypadku peelingi przynoszą znacznie lepsze rezultaty, kiedy połączy się je z mikronakłuwaniem.
Mezoterapia mikroigłowa
Choć niektórym może źle się kojarzyć, jest to zabieg niemal bezbolesny. To zasługa zupełnie innej budowy igieł oraz sposobu ich poruszania się. Wykonują one aż tysiąc ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż milimetr. Zabieg ten pobudza czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy, dlatego też skóra szybciej się regeneruje. Jeśli połączymy peeling z mezoterapią (najpierw peeling, następnie nakłuwanie), ich działanie podwaja się lub nawet potraja. Warto też dodać, że zabiegi te są zupełnie bezpieczne. Niezwykle rzadko dochodzi do podrażnień czy krwawienia, co zdarzało się w przypadku nakłuć igłami z poprzedniej generacji. Po wyjściu z gabinetu od razu wygląda się dobrze - nie ma rumienia ani śladów nakłuć. Być może będzie to przełomowy zabieg, który przekona osoby do tej pory niezdecydowane na kuracje odmładzające.
GeneO
GeneO to nowy kosmetyczno-pielęgnacyjny zabieg na twarz, wykonywany dzięki zaawansowanej technologii mikropęcherzyków Energy 3w1. Technologia ta oferuje kompletną pielęgnację - naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz, złuszczenie oraz dostarczenie składników rewitalizujących.
W czasie zabiegu na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry. Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację, czyli to, by wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie, m.in. w kwasie hialuronowym, azelainowym, kojowym czy retinolu.
Makijaż permanentny
Przedstawiając ofertę naszego salonu nie sposób nie wspomnieć też o makijażu permanentnym. Jego celem jest precyzyjne dobranie kształtu i barw oraz naturalne podkreślenie kobiecości. Korygujemy w ten sposób linię brwi, poprawiamy kształt i kolor ust czy podkreślamy oprawę oczu. Choć dawniej makijaż permanentny kojarzył się z przerysowanym wyglądem czy wręcz sztucznym i wulgarnym wizerunkiem, to obecnie pozwala uzyskać bardzo elegancki i naturalny efekt. Zabiegi makijażu permanentnego w naszym Salonie Urody Orchidea wykonywane są na najwyższym poziomie. Świadczą o tym zdobyte wysokie miejsca na Mistrzostwach Polski i Europy.
Interesuje cię któryś z zabiegów? Chciałabyś zdecydować się ale nie wiesz na co? Zadzwoń. Doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Ewa Olesiewicz-Derewońko, właścicielka Salonu Urody Orchidea w Białymstoku

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Nasza praca - nasza pasja