Zdrowy Białystok

Wtorek, 11 08 20:39

Ostatnia modyfikacja:wtorek, 11 08 2020

Załóż, noś, ciesz się szczupłą sylwetką

legginsy 1Wiele kobiet szuka skutecznych i - przede wszystkim - dających szybkie efekty zabiegów modelujących ciało. Jeszcze do niedawna można było je wykonywać tylko w profesjonalnym salonie, przy użyciu odpowiedniej aparatury. Teraz do walki z cellulitem i nieproszoną tkanką tłuszczową wkroczyła nowa technologia z włókiennictwa.
Dzięki nowej linii leginsów lub body marki Arosha możemy przyspieszyć efekty zabiegów profesjonalnych oraz skutecznie pracować nad swoim ciałem nosząc tylko wyżej wspomnianą część garderoby. Choć wydaje się to niewiarygodne, efekty po miesiącu noszenia leginsów czy body (minimum osiem godzin dziennie), są niebywałe – można stracić nawet 2,7 cm w obwodzie.
Jak to możliwe? Dzięki specjalnemu składnikowi, czyli Dermofibrze® – włóknie powiązanym przez nanotechnologię z organicznymi kryształami aluminium, silikonu, tytanu, magnezu i cynku, które mają korzystny wpływ na ciało. Pobudzane przez ciepło, organiczne kryształy w Dermofibra® odbijają wysokie poziomy światła w paśmie bio-podczerwonym, które głęboko penetrują warstwy skóry i tkanki podskórne oraz oddziałują z wodą i związkami organicznymi obecnymi w tych tkankach. Ciepło wytwarzane przez bio-podczerwień ułatwia rozluźnienie zmęczonych mięśni i poprawia mikrokrążenie. Bio-podczerwień stymuluje także metabolizm, a dzięki działaniu drenującemu poprawia wygląd skóry, redukuje cellulit i zmienia sylwetkę.
Ta unikalna kompozycja włókien sprawia, że do aktywnego działania, nie wymagają dodatkowego użycia substancji czynnych. Ich antycellulitowe i modelujące funkcje uruchamiane są za pomocą ciepłoty ciała.
Zarówno legginsy jak i body marki Arosha mają wiele zalet - pomagają wyeliminować cellulit, poprawiają napięcie skóry, powodują efekt push-up pośladków, redukują obwody tali, ud i bioder, poprawiają mikrokrążenie, natychmiastowo zapobiegają retencji wody w organizmie. Do tego są łatwe w noszeniu i bardzo wygodne. Dzięki specjalnemu splotowi tkaniny dają wrażenie mikro-masażu w ciągu dnia, a po praniu nie tracą swoich właściwości. Umieszczone w nich wstawki z 99,9% czystego srebra - włókien Resistex Silver - działają antybakteryjnie.
Od 2000 r. dbamy o nasze klientki wykonując im zabiegi pielęgnacyjne. Zarówno leginsy, jak i body to rzeczywisty hit w naszej dziedzinie. Jedne i drugie umożliwiają coś, co do tej pory było niemożliwe - kiedy śpisz one ciężko pracują. Zapraszamy do naszej Kliniki Urody Żelazna 5, gdzie odzież marki Arosha dostępna jest w pełnej rozmiarówce.
Urszula Hajduczenia, kosmetolog, właścicielka Kliniki Urody Żelazna 5 w Białymstoku

Fot. Arosha

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Załóż, noś, ciesz się szczupłą sylwetką