Zdrowy Białystok

Piątek, 01 07 03:28

Ostatnia modyfikacja:piątek, 1 07 2022

Morska opalenizna

zbiorczeziajasunSopot Sun to seria kosmetyków marki Ziaja przeznaczona do ochrony skóry podczas przebywania na słońcu.
To produkty przeznaczone do opalania oraz do pielęgnacji skóry po opalaniu. Seria Sopot Sun to kosmetyki, których stosowanie pomoże zapobiec poparzeniom słonecznym oraz przedwczesnemu starzeniu się skóry, zapewni doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, również podczas kąpieli, przedłuży trwałość opalenizny pogłębiając jej odcień oraz ujędrni i wygładzi skórę.

Sopot Sun Aktywator opalania z tyrozyną
Aktywator opalania z tyrozyną i masłem kakaowym dzięki tyrozynie stymuluje produkcję melaniny i aktywuje naturalny proces opalania. Innymi słowy substancja aktywna zawarta w tym produkcie przyczynia się do równomiernej opalenizny i jednocześnie pobudza skórę do budowania własnej naturalnej ochrony przed promieniowaniem UV. Aktywator opalania polecany dla każdego rodzaju skóry przed opalaniem, również w solarium. Intensywnie nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wody. Skóra szybko uzyskuje naturalny, brązowy odcień. Jest doskonale odżywiona i bardziej elastyczna.

Sopot Sun Emulsja do opalania wodoodporna (SPF 15, 20, 25) ochrona niska i średnia
Wodoodporna emulsja do twarzy i ciała. Zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, również podczas kąpieli. Zawiera fotostabilny układ filtrów UVA i UVB. Nawilża skórę oraz zmniejsza ryzyko powstawania podrażnień.

Sopot Sun Wodoodporna emulsja do opalania (SPF 30, 50+) ochrona bardzo wysoka
Wodoodporna tłusta emulsja polecana szczególnie dla osób o skórze łatwo ulegającej poparzeniom podczas ekspozycji na słońce. Odpowiednia do stosowania w okresie ekstremalnych warunków klimatycznych. Idealna również dla osób aktywnie uprawiających sporty zimowe.

Sopot Sun Mleczko w sprayu nawilżające
Mleczko z bardzo wysokim współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej. Oparte na fotostabilnym układzie filtrów pochłaniających promieniowanie z pasma UVA i UVB. Zawiera naturalny mleczan sodu i prowitaminę B5 o działaniu nawilżająco-regenerującym, wskazane dla skóry podrażnionej promieniowaniem UV. Konsystencja produktu jest bardzo lekka i nietłusta. Zaleca się stosowanie kilku warstw oraz częste powtarzanie aplikacji.

Sopot Sun Łagodzące mleczko po opalaniu z wapniem
Łagodne mleczko do pielęgnacji każdego rodzaju skóry po opalaniu, również w solarium. Zapewnia przyjemne uczucie chłodzenia wyraźnie obniżając temperaturę ciała. Likwiduje skutki nadmiernego przebywania na słońcu oraz niedostatecznej ochrony skóry. Działa osłaniająco na naskórek.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Morska opalenizna