Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 02:17

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Święto Pań

dworek 2016W kobietach dobroć, litość, miłość mieszka, siła i piękno. Takie szekspirowskie motto przyświeca tegorocznej ofercie przygotowanej z okazji Dnia Kobiet w Dworze Czarneckiego. Poznajcie szczegóły.
- W dniach 5-13 marca br. oferujemy kobietom mnóstwo atrakcji - mówi Iwona Koller-Staszczak, kierownik strefy Spa&Wellness w Dworze Czarneckiego. - Przygotowaliśmy bowiem różne pakiety dla pań, zróżnicowane według ich potrzeb, wieku oraz zasobności portfela.
Każdy z pakietów rozpoczyna się od pobytu w strefie Wellness, gdzie na każdą z pań czeka sauna sucha, parowa, jacuzzi, bryzy karaibskie i gorące leżanki; zaś kończy relaksem w grocie solnej, gdzie podawane są koktajle lub napary.


- Pierwszy pakiet nosi nazwę Eko lady, a Secret nature to ekologiczny zabieg na ciało i twarz połączony z masażem, który czeka na panią, która zdecyduje się z niego skorzystać - wyjaśnia pani Iwona.
W pakiecie Hot women klientce oferowany jest masaż twarzy szklanymi kulami oraz antycellulitowy, rozgrzewający zabieg na ciało. Sweet, sweet so sweet to kolejna propozycja. Tu na panie czeka masaż całego ciała gorącą czekoladą.
- W pakiecie All beauty proponujemy paniom: zabieg na ciało Aromatic beauty touch, zabieg na twarz Hydramemory, manicure, pedicure oraz obiad podany do restauracji w Spa. Kolejny pakiet jest z noclegiem. Nosi nazwę Relaxed body and mind. Jest to masaż ciała gorącą świecą oraz masaż liftingujący twarzy - wyjaśnia Iwona Koller-Staszczak.
Ostatni pakiet - Best friends forever - to propozycja dla dwóch pań, a masaż gorącymi muszlami oraz masaż twarzy szklanymi kulami to, oprócz wspomnianego pobytu w strefie wellnes i grocie solnej, jego główne atrakcje.
- Kupując dowolny pakiet, każda z pań otrzymuje gratis trening z wykwalifikowaną instruktorką fitness - Renatą Zimnicką. Do wyboru są cztery treningi. Można z nich skorzystać w dniu wykonywania zabiegu lub umówić się na inny termin. Dodam jeszcze, że każdy z pakietów jest szczegółowo opisany na www.dworczarneckiego.pl - mówi pani Iwona.
Warto też wspomnieć, że w Spa w Dworze Czarneckiego został stworzony pokój zabaw dla dzieci. Teraz mamy nie muszą martwić się co zrobić ze swoimi pociechami. Panie skorzystają z dobrodziejstw zabiegów, a dzieci w tym czasie bezpiecznie pobawią się.
Ceny pakietów zaczynają się od 270 zł. Najtańszy, razem z treningiem personalnym będzie trwał pięć godzin.
Marzena Bęcłowicz, Fot. Dwór Czarneckiego

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Święto Pań