Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 01:40

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Wiosna drogie Panie

dworek listopadSucha, szorstka, z widocznymi naczynkami krwionośnymi - taka często bywa nasza skóra po zimie. Jak ją zregenerować? Jak przywrócić zdrowy wygląd? Przecież lato tuż, tuż...
- Początek wiosny to najlepszy czas, by rozpocząć kompleksową pielęgnację skóry przed latem i jednocześnie zregenerować ją po zimie - mówi Iwona Koller-Staszczak, kierownik strefy Spa&Wellness w Dworze Czarneckiego. - Niskie, zimowe temperatury spowodowały, że skóra stała się szorstka, sucha, pojawiły się rozszerzone naczynka krwionośne. Dlatego ten wiosenny - taki przejściowy - okres jest najlepszym czasem, by polikwidować te „pozimowe” niedoskonałości, nawilżyć i zregenerować naskórek oraz przygotować i zabezpieczyć go przed letnim słońcem.
Jak to zrobić? Okazuje się, że możliwości mamy dużo. Bogata oferta strefy Spa&Wellnes w Dworze Czarneckiego ucieszy każdego. Jest w czym wybierać.


- Każdy klient może liczyć na bezpłatną konsultację z naszym kosmetologiem. Trwa ona ok. kwadransa, a w jej trakcie dobierana jest indywidualna, kompleksowa terapia - wyjaśnia pani Iwona.
Terapia rozpoczyna się od oczyszczania skóry. Doskonale nadają się do tego zabiegi złuszczające z wykorzystaniem różnych kwasów, np. AH, BH, pirogronowego, glikolowego, mlekowego, azelainowego czy salicylowego, który jest szczególnie polecany do cery trądzikowej.
- Peeling kawitacyjny to „stary” i dobrze klientkom znany zabieg. Świetnie oczyszcza, doskonale regeneruje, odświeża i rozjaśnia szczególnie wrażliwą skórę. Polecam również mikrodermabrazję - proponuje Iwona Koller-Staszczak.
Kolejny etap wiosennej pielęgnacji to odżywianie i regeneracja. Tu także mamy do wyboru szereg zabiegów.
- Regenerująca mezoterapia bezigłowa, odżywczy i mocno nawilżający zabieg Hydramemory, dotleniający - Recover touch, przeciwzmarszczkowo-regenerujący Action Sublime i wiele, wiele innych. Polecam też terapię laserową, np. obkurczanie i zwężanie naczyń krwionośnych - mówi pani Iwona.
Pamiętajmy, wiosna to świetny czas, by kompleksowo zadbać o skórę. Latem odsłaniamy trochę więcej ciała. Zadbajmy więc o to, byśmy miały co pokazywać.
Marzena Bęcłowicz, Fot. Dwór Czarneckiego

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Wiosna drogie Panie