Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 03:20

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Energia i siła witamin C i Dpro

Lirene CDpro kwiecien 2017Skóra po 30. roku życia wymaga wsparcia energetycznego i rewitalizującej mocy witamin aby skutecznie walczyć z czynnikami wywołującymi procesy starzenia. Lirene C+ Dpro Vitamin Energy to nowoczesna linia kosmetyków stworzona przez Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene. Dzięki potrójnemu kompleksowi witamin C + Dpro + E, działa odmładzająco i wzmacniająco, skutecznie chroniąc DNA komórek i walcząc z pierwszymi oznakami starzenia.
„Życie zaczyna się po trzydziestce”, „Po 30-stce wszystko zmienia się na lepsze…”. Zmiana „cyfry z przodu” to dla wielu kobiet moment przełomowy. Samoświadomość i poczucie własnej wartości w połączeniu z nabytym doświadczeniem, zrozumieniem siebie, akceptacją i – niejednokrotnie – umiejętnością nabrana dystansu sprawiają, że wiele kobiet po 30-stce wygląda dużo atrakcyjniej niż kilka lat wcześniej. Dobre samopoczucie popsuć potrafią 30-stkom jedynie słabnący metabolizm i… pierwsze oznaki starzenia – zmarszczki mimiczne, zmiana kolorytu, wyraźne wysuszenie skóry, któremu jednocześnie potrafią towarzyszyć zmiany trądzikowe. Skóra potrzebuje stymulacji – wsparcia w postaci „bomby witaminowej”, dodającej skórze energii i pomagającej walczyć z pierwszymi objawami mijającego czasu.
Z myślą o kobietach po 30. roku życia ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene stworzyły linię kosmetyków C+Dpro Vitamin Energy, zawierających unikalny potrójny kompleks witaminowy składający się z:
1. Wit. Duo C – hybrydowego połączenia dwóch form witaminy C
- Aktywna forma lipofilowa, zapewniająca doskonałe wchłanianie, działa odmładzająco, rozświetla cerę i chroni DNA komórek skóry, niwelując negatywne skutki promieniowania UV;
- Stabilna witamina C, zamknięta w liposomach, dociera do głębokich warstw skóry, stymulując syntezę kolagenu.
2. Wit Dpro – stymuluje syntezę receptora witaminy D, likwiduje skutki jej niedoboru w skórze, wzmacnia barierę naskórkową i utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia.
- Witamina E - znana i ceniona „witamina młodości”, skutecznie walczy z oznakami starzenia oraz działa stabilizująco na witaminę C.

W celu zwiększenia stabilności i usprawnienia przenikania w głąb skóry, witaminę C zamyka się w liposomach bądź stosuje się jej pochodne. Witamina C wykorzystywana jest w kosmetykach aby działać przeciwstarzeniowo, niwelować szkodliwe skutki promieniowania UV i wspomagać antyoksydacyjne działanie witaminy E.
Udowodniono, że witamina C:
- jest antyoksydantem oraz wzmacnia działanie innego antyoksydanta - witaminy E;
- hamuje niszczenie włókien kolagenowych poprzez zmniejszenie syntezy metaloproteinaz (enzymów odpowiedzialnych za niszczenie włókien kolagenowych);
- może mieć działanie przeciwzapalne, ogranicza przebarwienia pozapalne;
- uszczelnia naczynia krwionośne;
- rozjaśnia skórę poprzez hamowanie enzymu tyrozynazy odpowiedzialnego za produkcję melaniny. Sprawia, że cera staje się jaśniejsza i pełna blasku, wygląda młodziej i bardziej promiennie;
- sprzyja syntezie lipidów odpowiedzialnych za nawilżanie skóry;
- reguluje wytwarzanie sebum w przypadku cer tłustych i mieszanych;
- zmniejsza rumień po zabiegach laserowych, może być używana w leczeniu rozstępów;
- miejscowa aplikacja preparatów z witaminą C w połączeniu z filtrami przeciwsłonecznymi skuteczniej chroni skórę niż same filtry UV.
MB, Fot. Lirene

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Energia i siła witamin C i Dpro