Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 03:16

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Wiosenne przebudzenie

yasumi0417Koniec zimowego snu! Koniec z ciemnością, niechęcią i zimową depresją! Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi w Białymstoku skutecznie obudzi cię do życia.
Wiosną nie tylko przyroda budzi się do życia. To pora roku, kiedy my także wstajemy z zimowego letargu i staramy się odbudować dobre samopoczucie, kondycję i formę.
- Polecamy okolicznościowy zabieg, który nazywa się Wiosenne przebudzenie. Złuszczy on martwy naskórek, usunie obrzęki z nóg i brzucha, wygładzi i odświeży skórę. Pobudzający zmysły masaż pleców zrelaksuje i pobudzi zmysły a maseczka na twarz odmłodzi, nawilży i upiększy - mówi Barbara Grygoruk, menadżer Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi w Białymstoku.

Wspomniany zabieg to nie jedyna wiosenna oferta Yasumi. Warto wspomnieć chociażby o masażu próżniowym, który pozwala na całkowite odprężenie oraz znakomicie wpływa na skórę. Z kolei zimny laser przeznaczony jest do nieinwazyjnej lipolizy.
- Zabiegi z wykorzystaniem LipoLasera są niezwykle skuteczne, zapewniają szybką utratę centymetrów, nie uszkadzając przy tym skóry, nerwów ani naczyń krwionośnych - dodaje pani Barbara.
Zabiegiem godnym polecenia jest też kriolipoliza urządzeniem Freeze Sculptor, które zamraża tłuszcz nawet do -10 st. C. Jeden zabieg redukuje warstwę tłuszczu o 25-45%, czyli o ok. 5-8 cm obwodu ciała.
- Warto pamiętać także o naszych suplementach diety, które w składzie mają tylko naturalne składniki. Szczególnie polecamy Yasumi Balans Flora i Yasumi Active Weight Loss - mówi pani Barbara.
Drogie Panie - mamy wiosnę! Jeśli czujecie, że powinniście zmienić coś w swoim życiu, to jest to najlepszy moment. Tym bardziej, że już niedługo pojawi się wizja wyjścia w bikini na plażę. Nie czekajcie zbyt długo. Proponujemy rozpocząć modelowanie sylwetki już teraz. Pełną ofertę Yasumi sprawdźcie na www.bialystok.yasumi.pl.
MB, Fot. Yasumi

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Wiosenne przebudzenie