Zdrowy Białystok

Środa, 20 06 15:33

Ostatnia modyfikacja:środa, 20 06 2018

Detox twarzy

ladies0417Przyspiesza starzenie się skóry. Sprawia, że jest ona skłonna do podrażnień, szorstka, nadwrażliwa. Mowa o smogu, o którym tej zimy zrobiło się wyjątkowo głośno.
Zielone Płuca Polski - tak mówi się o północno-wschodnich terenach Polski. Jednak tej zimy nasze czyste powietrze przysłoniła gruba warstwa smogu. Zewsząd też zaczęły docierać do nas informacje o jego złym wpływie na nasze płuca. A czy ktoś pomyślał o tym, jaki wpływ na cerę ma zanieczyszczone powietrze?
Smog to nic innego jak szkodliwe związki chemiczne, pyły, metale ciężkie a nawet substancje rakotwórcze. Składniki te mają fatalny wpływ na cały nasz organizm, w tym także na skórę. W ciągu dnia, na buzi gromadzi się kurz i inne zanieczyszczenia. I to właśnie one są głównymi czynnikami odpowiadającymi za szybsze starzenie się skóry. Jak temu zaradzić? Otóż oprócz codziennego oczyszczania twarzy w domu, proponujemy antysmogową, intensywną pielęgnację marki Payot - Detox Absolue. Zabieg dostępny jest w Ladies Studio Urody w Białymstoku.

- Gdy chcemy dokładnie oczyścić twarz, warto zafundować jej sprawdzony zabieg Detox Absolue Payot, który pozbawi naszą skórę toksyn z zanieczyszczonego powietrza - mówi Urszula Hajduczenia, kosmetolog z Ladies Studio Urody w Białymstoku. - Głównymi składnikami detoksykującej maseczki są: magnetyt - bogate w minerały cząstki magnetyczne, które pomagają pobudzić krążenie krwi i zwiększyć regenerację komórek, rzeżucha - sprzyja detoksykacji komórek i oferuje podwójną osłonę przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami, kiwi i roślina azjatycka - pobudzają naturalny system złuszczania skóry i stymulują odnowę komórkową.
Uzupełnieniem całego zabiegu jest oczywiście wcześniejszy demakijaż i peeling twarzy. Nie sposób też zapomnieć o złożonym z 42 gestów cudownym masażu Payot.
MB, Fot. Ladies Studio Urody

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Detox twarzy