Zdrowy Białystok

Środa, 20 06 15:32

Ostatnia modyfikacja:środa, 20 06 2018

Przedślubne szaleństwo

dworek0617W atmosferze piękna, relaksu i odprężenia. W sposób wyjątkowy. Spędź niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski w Dworze Czarneckiego.
To twoje ostatnie chwile na „wolności”, bo termin ślubu zbliża się wielkimi krokami? Masz więc świetną okazję na nieskrępowaną zabawę z przyjaciółmi. Nie marnuj czasu i już dziś zaplanuj swój wieczór panieński lub kawalerski. Zapraszamy do Spa&Wellness w Dworze Czarneckiego.
- Mamy bogatą ofertę dotyczącą wieczorów panieńskich i kawalerskich, a także przygotowania pary młodej do ślubu - mówi Iwona Koller-Staszczak, kierownik strefy Spa&Welness Dworu Czarneckiego. - Są to pakiety, które umożliwiają wspólne korzystanie z szeregu zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych w kameralnym gronie.
Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na spędzenie „tego” wieczoru, jest to propozycja w sam raz dla ciebie. Taka impreza z pewnością na długo utkwi w pamięci zarówno panny młodej, jak i pana młodego.

- Nasi goście mają dużą dowolność jeśli chodzi o wybór zabiegów, przekąsek, napojów i tego wszystkiego co będzie działo się tego wieczora. Seria upiększających zabiegów z pewnością zapewni relaks i wspaniałe samopoczucie uczestnikom spotkania - dodaje pani Iwona.
Ceny są bardzo atrakcyjne. Pakiet dla pań to wydatek rzędu 100-280 zł, dla panów - 90-250 zł za osobę. Cena zależy od ilości i rodzaju zabiegów. Po relaksie w strefie spa goście najczęściej kontynuują zabawę w dworskim Klubie Jakuba.
- Współpracujemy z Urszulą Choruży, wizażystką, która robi makijaże ślubne będące w ofercie przygotowania młodych do ślubu. Są to ciekawe oferty pakietowe (255 zł dla pań, 170 zł dla panów), w ramach których my - kosmetolodzy - zapraszamy na zabiegi upiększające, a Ula „wykańcza” je przepięknym makijażem - tłumaczy Iwona Koller-Staszczak.
Szczegółowa oferta na www.dworczarneckiego.pl.
MB, Fot. Dwór Czarneckiego

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Przedślubne szaleństwo