Zdrowy Białystok

Środa, 20 06 15:32

Ostatnia modyfikacja:środa, 20 06 2018

Mężczyzna w gabinecie

yasumi0617Nowoczesny pan, to zadbany pan. Dbanie o siebie to też męska rzecz. Zatem Drodzy Panowie, Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi w Białymstoku przygotował mnóstwo zabiegów dedykowanych specjalnie dla Was. Aż żal nie skorzystać.
- Wiemy, jak zadbać o męską skórę - mówi Barbara Grygoruk, menadżer Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi w Białymstoku. - Zapraszamy panów na darmowe konsultacje, w czasie których nasi specjaliści dobiorą zabiegi dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.
A oferta Yasumi, jeśli chodzi o „męskie” zabiegi, jest bardzo bogata. Nie sposób opisać jej całej, dlatego też podamy tylko kilka przykładów.
- Hydro Man, to zabieg polegający na dokładnym oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Dodatkowo doskonale nawilża i zabezpiecza przed nadmierną utratą wody z naskórka, tworząc film ochronny na powierzchni skóry - wyjaśnia pani Barbara.

Z kolei peeling tlenowo-wodny, tzw. oksybrazja, to zabieg intensywnie złuszczający naskórek.
- Oxybrazja wykonywana jest bezdotykowo. Podczas zabiegu w skórę, pod ciśnieniem, wtłaczany jest tlen. Martwe komórki zostają „oderwane” i usunięte. Zabieg ten polecam panom o wrażliwej, również naczyniowej skórze. Jest przyjemy, odświeżający, idealny na letnie dni - tłumaczy Barbara Grygoruk.
Ekskluzywny zabieg przeciwzmarszczkowy niwelujący oznaki zwiotczenia oraz drobne zmarszczki na twarzy, to Platinum Man. Intensywne działanie odmładzające spotęgowane jest poprzez równoczesne zastosowanie termoliftingu, peelingu kawitacyjnego oraz aplikację preparatów kosmetycznych wzbogaconych o kompleks dotleniający i rewitalizujący.
Każdy pan, w natłoku codziennych obowiązków, powinien postawić też na relaks. Długotrwała praca w pozycji siedzącej nie wpływa korzystnie na postawę oraz samopoczucie. Idealnym zabiegiem okazuje się być masaż rozluźniający spięte mięśnie.
MB, Fot. Yasumi

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Mężczyzna w gabinecie