Zdrowy Białystok

Piątek, 24 05 13:25

Ostatnia modyfikacja:piątek, 24 05 2019

Przygotuj ciało na lato

dworek042018Planujemy urlopy, rezerwujemy zagraniczne wycieczki. Cieszymy się na lato, które nadchodzi wielkimi krokami. Aby nic nie zakłóciło nam beztroskiego wypoczynku, już teraz przygotujmy na tę porę roku także nasze ciało. Postawmy na odżywczą pielęgnację oraz zabiegi redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej.
Choć nie tak dawno witaliśmy wiosnę - czas pomyśleć o lecie. Dlaczego tak wcześnie? Otóż dlatego, że niektórych pozimowych zaniedbań pielęgnacyjnych nie pozbędziemy się w kilka dni.
- Nie ma co się oszukiwać - nasza skóra po zimie wymaga solidnej dawki nawilżenia i odżywienia. Zadbajmy o jej dobrą kondycję już teraz - radzi Iwona Koller-Staszczak, kierownik strefy Spa&Welness Dworu Czarneckiego. - Po zimie ważne jest też zmniejszenie wrażliwości skóry na słońce, poprzez zapewnienie jest składników odżywczych zawartych w olejach, peelingach czy masłach. Preparaty te nawilżają skórę od wewnątrz ale też zapewniają jej dobrą ochronę przed szkodliwymi promieniami UV, odbudowując warstwę hydrofilną, by była bardziej odporna na niekorzystne czynniki.
Pośród bogatej oferty Spa&Welness Dworu Czarneckiego na szczególną uwagę zasługują mezoterapia bezigłowa oraz mikroigłowa. Zarówno jeden jak i drugi rodzaj zabiegu polega na wtłaczaniu w skórę kompleksów, które rozpuszczają komórki tłuszczowe, odżywiają ją i wspomagają proces regeneracji.
- Żelazko antycellulitowe to urządzenie do masażu próżniowego, wykorzystujące unikalną pompę Vacu Elektro Color, która masując rozbija i „rozprasowuje” złogi cellulitu. Pobudza pracę układu limfatycznego i cyrkulację limfy, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów oraz wpływa detoksykująco. Zabieg w widoczny sposób ujędrniają ciało i modeluje sylwetkę – tłumaczy pani Iwona.
Spa&Welness Dworu Czarneckiego ma też bogatą ofertę różnego rodzaju rytuałów. Jednym z nich jest regenerująco-odżywczy, torfowy rytuał oceaniczny. Torf jest bogactwem cennych składników i mikroelementów, ma też właściwości opóźniające starzenie, nawilża, ujędrnia i wyszczupla.
- Polecam też zabiegi z serii tajemnica zapachu Yocata, które są dedykowane osobom ze skłonnościami do alergii. Produkty tej marki zawierają składniki aktywne o działaniu nawilżającym i ujędrniającym. Poza tym łączymy różne zabiegi i tworzymy różne indywidualne pakiety, dostosowane do potrzeb danej osoby. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio zregenerować skórę i ładnie wymodelować sylwetkę zanim nadejdzie lato - dodaje Iwona Koller-Staszczak.
MB, Fot. Dwór Czarneckiego

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Przygotuj ciało na lato