Zdrowy Białystok

Sobota, 24 02 22:33

Ostatnia modyfikacja:sobota, 24 02 2018

Konkurs Soki i musy - witaminy w SMART formie

Środa, 29 listopad 2017 17:49

Rodzina fotoCzy wiesz, że zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia powinniśmy spożywać minimum 400 g owoców i warzyw dziennie. Najlepiej w pięciu porcjach. Porcja to jeden średniej wielkości owoc lub warzywo, a jedną z porcji może stanowić szklanka soku (200 ml) lub saszetka (100 g) musu.
Soki 100% i musy owocowo-warzywne to produkty, które w łatwy i dostępny sposób urozmaicają dietę. Nie zawierają dodanych substancji, dlatego też odpowiadają składem owocom i warzywom, z których zostały wyprodukowane.
Owoce, warzywa i soki powinny być nieodłącznym elementem zbilansowanej diety dzieci oraz dorosłych. Soki bogate są w te same prozdrowotne składniki, co owoce i warzywa i mają zbliżoną wartość odżywczą. Dostarczają wielu cennych substancji: witamin, związków mineralnych, mikro i makroelementów, antyoksydantów, oraz innych aktywnych biologicznie składników. Poza tym soki to doskonałe i wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy przez cały rok chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz stosować urozmaiconą dietę.
- Sięgając codziennie po owoce i warzywa lub pijąc 100% soki i jedząc musy owocowo-warzywne, wspieramy funkcjonowanie naszego systemu immunologicznego, spowalniamy procesy starzenia, regulujemy pracę układu pokarmowego i gospodarkę wodną organizmu. Dzięki temu zaczyna on pracować wydajniej, a my sami po prostu czujemy się lepiej – mówi Zuzanna Antecka.
Celem kampanii „Soki i musy – witaminy w SMART formie” jest budowanie świadomości konsumentów na temat jakości i wartości odżywczych 100% soków owocowych i warzywnych oraz musów owocowo-warzywnych. Więcej informacji na www.sokiimusy.eu.

Logo Soki i MusyKonkurs
A dla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są zestawy atrakcyjnych nagród od organizatorów programu edukacyjnego „Soki i musy – witaminy w SMART formie”, zawierające pojemnik na drugie śniadanie, tabliczkę suchościeralną, torbę filcową i długopis. Aby je otrzymać, należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego 100% soki i musy owocowo-warzywne to SMART witaminy? Nagrodzimy trzy najciekawsze zgłoszenia.
Czekamy na państwa maile (na adres redakcja@zdrowybialystok.pl) i listy (Zdrowy Białystok, ul. Bema 11, lok.80, 15-369 Białystok) do końca bieżącego roku.

2017 KUPS legal PL

Konkurs - poznaj moringę

Czwartek, 23 luty 2017 15:31

moringaMoringa to cudowne drzewo, które od tysięcy lat stanowi niewyczerpane źródło życiodajnych i uzdrawiających składników. W jego liściach, kwiatach, łodydze, korzeniu i korze kryją się nieprzebrane ilości aminokwasów, antyoksydantów, minerałów, witamin i wielu innych wartościowych składników.
Moringa zawiera sześć razy więcej witaminy C niż pomarańcze, cztery razy więcej witaminy A niż marchewka, dwadzieścia pięć razy więcej żelaza niż szpinak, cztery razy więcej wapnia niż mleko, siedem razy więcej potasu niż banany i siedem razy więcej witamin B1 i B2 niż drożdże.
Eksperci uważają ją za najważniejszą roślinę w historii ludzkości, ponieważ jej liście zawierają wszystkie wysoko skoncentrowane składniki odżywcze, których brakuje osobom niedożywionym lub stosującym niewłaściwą dietę.
Oprac. MB, Fot. Wydawnictwo Esprit

Konkurs
Chcesz dowiedzieć się jak stosować moringę w leczeniu różnych schorzeń, w jaki sposób ją samodzielnie hodować oraz jak przygotować smaczne potrawy z jej dodatkiem - weź udział w naszym konkursie. Napisz nam, na adres redakcji lub mailem redakcja@zdrowybialystok.pl, jak według ciebie wygląda moringa. Autorzy pięciu najciekawszych opisów otrzymają książkę Wydawnictwa Esprit „Moringa. Uzdrawiająca moc cudownego drzewa”. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca br.

Konkurs Bio-oil, Biofer i Salvequick - rozstrzygnięty

Wtorek, 20 październik 2015 14:54

BiokonbioferkonDla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są zestawy produktów: Bio-oil, Biofer oraz Salvequick.
Bio-Oil to specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry. Doskonale ją nawilża i wyrównuje koloryt. Sprawdza się w przypadku rozstępów, blizn i skóry starzejącej się. Poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych po lecie oraz przebarwień spowodowanych zmianami hormonalnymi. Produkt pomaga uzupełnić naturalną barierę lipidową skóry, która została osłabiona w silverkonwyniku działania niekorzystnych czynników, wody z dużą ilością składników chemicznych, częstych kąpieli, wysuszającego działania klimatyzacji i ogrzewania.
Nagrodzimy trzy osoby, które do 15 listopada br. prześlą najciekawsze hasło promujące Bio-Oil.
Zgłoszenia proszę wysyłać pocztą na adres redakcji lub mailem na redakcja@zdrowybialystok.pl.
Zapraszamy do zabawy!

Konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs Bio-oil - rozstrzygnięty

Środa, 26 sierpień 2015 22:00

biooilDla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są olejki Bio-Oil.
Bio-Oil to specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry. Doskonale ją nawilża i wyrównuje koloryt. Sprawdza się w przypadku rozstępów, blizn i skóry starzejącej się. Poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych po lecie oraz przebarwień spowodowanych zmianami hormonalnymi. Produkt pomaga uzupełnić naturalną barierę lipidową skóry, która została osłabiona w wyniku działania niekorzystnych czynników, wody z dużą ilością składników chemicznych, częstych kąpieli, wysuszającego działania klimatyzacji i ogrzewania.
Nagrodzimy trzy osoby, które do końca września br. prześlą najciekawsze hasło promujące Bio-Oil.
Zgłoszenia proszę wysyłać pocztą na adres redakcji lub mailem na redakcja@zdrowybialystok.pl.
Konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs Esencja Zdrowia - rozstrzygnięty

Sobota, 20 czerwiec 2015 18:38

nagrodaDla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodą główną jest zestaw produktów ufundowany przez zielarnię Esencję Zdrowia. Dodatkowo mamy dwa kupony na zakupy z 10 % rabatem.
Aby otrzymać nagrodę należy, do 20 lipca br,. na adres redakcji lub na redakcja@zdrowybialystok.pl przesłać propozycję hasła reklamującego zielarnię Esencja Zdrowia.

Zapraszamy do zabawy!

Konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs Matecznik - rozstrzygnięty

Sobota, 20 czerwiec 2015 18:34

matecznikDla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym główną nagrodą są konfitury marki Matecznik. Aby otrzymać upominek należy przesłać nam, na adres redakcji lub mailem redakcja@zdrowybialystok.pl, do 20 lipca br. hasło promujące sponsora. Ponadto każdy kto w czerwcu zrobi zakupy na www.matecznik.eu otrzyma 10 % rabat. W trakcie realizacji zamówienia wystarczy wpisać hasło „Zdrowy Białystok”.

Zapraszamy do zabawy!

Konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs neoFuragina - rozstrzygnięty

Wtorek, 30 grudzień 2014 17:20

kocykA dla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są polarowe kocyki z logo neoFuragina. Aby otrzymać jeden z nich należy przesłać nam, na adres redakcji lub mailem redakcja@zdrowybialystok.pl, do 15 stycznia 2015 r, hasło promujące neoFuraginę.

Nagrodzimy autorów czterech najciekawszych haseł.

Zapraszamy do zabawy!

Konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs Venus - rozstrzygnięty

Wtorek, 30 grudzień 2014 17:16


venusA dla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są zimowe zestawy kosmetyków regeneracyjnych marki Venus. Aby otrzymać jeden z nich należy przesłać nam, na adres redakcji lub mailem redakcja@zdrowybialystok.pl, do 15 stycznia 2015 r, hasło promujące sponsora.

Nagrodzimy autorów pięciu najciekawszych haseł.

Zapraszamy do zabawy!

Konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs Biocosmetics - rozstrzygnięty

Wtorek, 14 październik 2014 18:10

biocosmetics-logo

 

A dla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym upominkami są naturalne kosmetyki firmy Biocosmetics. Aby otrzymać jedną z nagród, należy przesłać nam, na adres redakcji lub mailem redakcja@zdrowybialystok.pl, do 15 listopada b.r., propozycję hasła reklamujacego sponsora. Nagrodzimy trzy osoby. Zapraszamy do zabawy!

Konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs Fundacji BOŚ - rozstrzygnięty

Wtorek, 14 październik 2014 18:07

koszulka

 

A dla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są koszulki z logo akcji Fundacji BOŚ ?Zdrowo jesz, więcej wiesz?. Aby otrzymać jedną z nich należy przesłać nam, na adres redakcji lub mailem redakcja@zdrowybialystok.pl, do 15 listopada b.r., przepis na zdrowe drugie śniadanie do szkoły dziecka. Nagrodzimy autorów pięciu najciekawszych przepisów.
Uwaga! Rozmiar koszulki ? S (14-16 lat).

Konkurs został rozstrzygnięty.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Konkursy