Zdrowy Białystok

Piątek, 14 06 18:38

Ostatnia modyfikacja:piątek, 14 06 2024

Czary Mamy

Czwartek, 12 wrzesień 2019 11:06

helpaNie zawierają nic prócz zbóż i owoców. Zero sztucznych dodatków, zero konserwantów, zero cukru czy substancji słodzących. Są smaczne i szybkie w przygotowaniu. Produkty marki Helpa. Czy można chcieć więcej?
Kaszki Helpa powstają z wyselekcjonowanych zbóż, dostarczanych bezpośrednio przez małe, ekologiczne gospodarstwa rolne. Wszyscy dostawcy są z Polski, gdyż firma stawia na lokalne, rodzime produkty.
- Długo szukałyśmy odpowiednich składników do naszych kaszek. Zależało nam bowiem na znalezieniu rolników, którzy z pasją podchodzą do swoich plonów. Byłyśmy zaskoczone, że smak kaszki z tego samego ziarna może być diametralnie różny w zależności od jego pochodzenia - mówi Anna Różyk z firmy Helpa.
Kolejnym wyjątkowym produktem Helpy są sproszkowane owoce liofilizowane, które można dodać do gotowej kaszki. Owocowy pył pozwala na zachowanie witamin i składników mineralnych, a także pełne urozmaicenie i eksperymentowanie w kuchni.

Czytaj więcej: Czary Mamy

Konkurs - pyszne śniadanie z Lubellą

Środa, 07 listopad 2018 12:00

chrupki konkursPoranki z dziećmi nie należą do najłatwiejszych. Niekiedy rodzice muszą zmagać się z porannym ociąganiem się czy marudzeniem przy śniadaniu. A gdyby tak zamienić je w naturalnie przyjemne i pyszne momenty bez… rutyny, bez… nudy, bez… wysiłku, bez… marudzenia, bez…kompromisów, bez… pośpiechu? Jak to możliwe? Wystarczy sięgnąć po płatki zbożowe od Lubelli, które mają nowy, udoskonalony skład. Wszystkie produkty z tej linii są naturalnie bez oleju palmowego i bez syropu glukozowego!

Internetowych Czytelników zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są płatki marki Lubella.
Aby wygrać jedną z nagród należy do 20 listopada 2018 r. przesłać nam, na adres redakcji lub mailem, (redakcja@zdrowybialystok.pl) przepis na udany poranek.
Nagrodzimy autora najciekawszej propozycji.

Konkurs - Lubella

Środa, 07 listopad 2018 11:54

lubella konkursPomysłów na dania z makaronem jest z pewnością więcej niż jego kształtów. Żaden inny produkt tak doskonale nie łączy się niemal z każdym dodatkiem – sezonowymi warzywami i owocami, mięsem, rybami czy owocami morza. Makaron to doskonały pomysł dla rodziców małych niejadków, źródło inspiracji dla zakochanych i pomysł na szybkie danie, gdy wpadną niespodziewani goście. Może z niego powstać zarówno wykwintna potrawa serwowana przez mistrza kuchni, jak też radosna improwizacja domowego smakosza.
Internetowych Czytelników zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są makarony marki Lubella.
Aby wygrać jedną z nagród należy do 20 listopada 2018 r. przesłać nam, na adres redakcji lub mailem, (redakcja@zdrowybialystok.pl) przepis na swoją ulubioną potrawę z makaronem.
Nagrodzimy autorów dwóch najciekawszych propozycji.

Konkurs Crispy Natural

Środa, 11 kwiecień 2018 11:42

konkurs022018

Naszych internetowych Czytelników zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są Chrupboxy zawierajace grę, puzzle oraz chipsy Crispy Natural.

Aby wygrać jedną z nagród należy do 20 maja 2018 r. przesłać nam, na adres redakcji lub mailem, (redakcja@zdrowybialystok.pl) przepis na swoją ulubioną, zdrową przekaskę.

Nagrodzimy autorów pięciu najciekawszych propozycji.

Zapraszamy do zabawy!!!

Konkurs Optima cardio

Środa, 11 kwiecień 2018 10:23

nagrody

Zapraszamy naszych internetowych Czytelników do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwupaki Optima Cardio z krokomierzem.

Aby wygrać jedną z nagród należy do 20 maja 2018 r. napisać, na adres redakcji lub mailem, (redakcja@zdrowybialystok.pl) gdzie w Białymstoku warto udać się na spacer i dlaczego.

Nagrodzimy autorów dziesięciu najciekawszych propozycji.

Zapraszamy do zabawy!!!

Konkurs Philips - jedna żarówka, wiele możliwości

Środa, 21 marzec 2018 20:13

TRLIE Visual NAM SceneSwitch 100W 3xColor KV WARMGLOW 2017 1Światło pobudza nasz organizm do działania i reguluje dobowy rytm funkcjonowania. Dzięki niemu za dnia jesteśmy aktywni, wieczorem, gdy zaczyna być go mniej - wyciszamy się, a po zapadnięciu zmroku nie mamy problemów z zasypianiem.
Światło odgrywa kluczową rolę w życiu człowieka, w znaczący sposób wpływając nie tylko na wzrok, ale też na cały organizm. Jego niedobór może negatywnie oddziaływać na nasze samopoczucie, sprawiając, że czujemy się senni i trudno nam się skupić na wykonywanych czynnościach. Nawet teraz, gdy dni stają się dłuższe i dociera do nas więcej dziennego światła, nie powinniśmy zapominać o odpowiednim oświetleniu. Szczególnie, jeżeli dużo czasu spędzamy w pomieszczeniach. Dobrze dobrane światło w domu, czy pracy ma ogromne znacznie dla tego, jak się czujemy.
Poznaj zasady, które umożliwią ci wybór odpowiedniego oświetlenia:
- Moc lumenów
O tym, jak dużo światła dostarczy LED, mówią lumeny (lm), a nie - jak kiedyś - waty. Im więcej jest lumenów, tym więcej otrzymamy światła.
- Temperatura barwowa (wyrażana w stopniach Kelwina - K)
Określa zarówno światło naturalne, jak i sztuczne. Im wyższa temperatura barwowa, tym „chłodniejsza biel”, a im mniej stopni Kelwina, tym światło jest cieplejsze.
- Sprawdzony producent
Postaw na takiego producenta, który stawia na najwyższą jakość oświetlenia i wszystkie produkty sprawdza pod kątem spełniania wymogów bezpieczeństwa fotobiologicznego. Jeśli chcesz w pełni skorzystać z zalet technologii LED – wybieraj wyłącznie zaufanych producentów.
- Odpowiedni gwint
Energooszczędne źródła światła są obecnie dostępne we wszystkich najpopularniejszych wariantach (E27, E24, GU10 i wiele innych), więc na pewno znajdziesz takie, które będzie pasować do twojej lampy. Wystarczy, że sprawdzisz w domu, jaką masz oprawę.

 

TRLIE2016 Facebook socialmediacontent F22 LEDLamps        Już wiesz jak wybrać odpowiednie oświetlenie? Poznaj Philips SceneSwitch i dobierz odpowiednią atmosferę do wykonywanego w danym momencie zajęcia. Dzięki żarówce LED SceneSwitch możesz łatwo zmienić ustawienie oświetlenia z jasnego na naturalne lub ciepłe światło. Nie wymaga ono instalacji ściemniacza, ani żadnych dodatkowych elementów. Wystarczy jedynie obecny przełącznik. Seria produktów Philips została zaprojektowana z myślą o różnych sytuacjach, w których potrzebne jest nam odpowiednie oświetlenie. Philips LED SceneSwitch pozwala efektywnie przekształcić nastrój pomieszczeń w twoim domu, dostosowując je do odpoczynku, hobby, rekreacji lub pracy.


Więcej informacji na stronie internetowej: www.philips.pl/3w1

Logo Philips
 Konkurssceneswitch

Dla naszych internetowych Czytelników mamy do wygrania zestawy zawierające cztery żarówki LED SceneSwitch. Aby wygrać jeden z nich należy odpowiedzieć krótko na pytanie: Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia?
Zgłoszenia – zawierające też dane uczestnika - należy wysłać mailem – redakcja@zdrowybialystok.pl. Na odpowiedzi (nagrodzimy trzy najciekawsze) czekamy do 15 kwietnia 2018 r.

Konkurs Soki i musy - witaminy w SMART formie - rozstrzygnięty

Środa, 29 listopad 2017 17:49

Rodzina fotoCzy wiesz, że zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia powinniśmy spożywać minimum 400 g owoców i warzyw dziennie. Najlepiej w pięciu porcjach. Porcja to jeden średniej wielkości owoc lub warzywo, a jedną z porcji może stanowić szklanka soku (200 ml) lub saszetka (100 g) musu.
Soki 100% i musy owocowo-warzywne to produkty, które w łatwy i dostępny sposób urozmaicają dietę. Nie zawierają dodanych substancji, dlatego też odpowiadają składem owocom i warzywom, z których zostały wyprodukowane.
Owoce, warzywa i soki powinny być nieodłącznym elementem zbilansowanej diety dzieci oraz dorosłych. Soki bogate są w te same prozdrowotne składniki, co owoce i warzywa i mają zbliżoną wartość odżywczą. Dostarczają wielu cennych substancji: witamin, związków mineralnych, mikro i makroelementów, antyoksydantów, oraz innych aktywnych biologicznie składników. Poza tym soki to doskonałe i wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy przez cały rok chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz stosować urozmaiconą dietę.
- Sięgając codziennie po owoce i warzywa lub pijąc 100% soki i jedząc musy owocowo-warzywne, wspieramy funkcjonowanie naszego systemu immunologicznego, spowalniamy procesy starzenia, regulujemy pracę układu pokarmowego i gospodarkę wodną organizmu. Dzięki temu zaczyna on pracować wydajniej, a my sami po prostu czujemy się lepiej – mówi Zuzanna Antecka.
Celem kampanii „Soki i musy – witaminy w SMART formie” jest budowanie świadomości konsumentów na temat jakości i wartości odżywczych 100% soków owocowych i warzywnych oraz musów owocowo-warzywnych. Więcej informacji na www.sokiimusy.eu.

Logo Soki i MusyKonkurs
A dla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są zestawy atrakcyjnych nagród od organizatorów programu edukacyjnego „Soki i musy – witaminy w SMART formie”, zawierające pojemnik na drugie śniadanie, tabliczkę suchościeralną, torbę filcową i długopis. Aby je otrzymać, należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego 100% soki i musy owocowo-warzywne to SMART witaminy? Nagrodzimy trzy najciekawsze zgłoszenia.
Czekamy na państwa maile (na adres redakcja@zdrowybialystok.pl) i listy (Zdrowy Białystok, ul. Bema 11, lok.80, 15-369 Białystok) do końca bieżącego roku.

2017 KUPS legal PL

Konkurs - poznaj moringę - rozstrzygnięty

Czwartek, 23 luty 2017 15:31

moringaMoringa to cudowne drzewo, które od tysięcy lat stanowi niewyczerpane źródło życiodajnych i uzdrawiających składników. W jego liściach, kwiatach, łodydze, korzeniu i korze kryją się nieprzebrane ilości aminokwasów, antyoksydantów, minerałów, witamin i wielu innych wartościowych składników.
Moringa zawiera sześć razy więcej witaminy C niż pomarańcze, cztery razy więcej witaminy A niż marchewka, dwadzieścia pięć razy więcej żelaza niż szpinak, cztery razy więcej wapnia niż mleko, siedem razy więcej potasu niż banany i siedem razy więcej witamin B1 i B2 niż drożdże.
Eksperci uważają ją za najważniejszą roślinę w historii ludzkości, ponieważ jej liście zawierają wszystkie wysoko skoncentrowane składniki odżywcze, których brakuje osobom niedożywionym lub stosującym niewłaściwą dietę.
Oprac. MB, Fot. Wydawnictwo Esprit

Konkurs
Chcesz dowiedzieć się jak stosować moringę w leczeniu różnych schorzeń, w jaki sposób ją samodzielnie hodować oraz jak przygotować smaczne potrawy z jej dodatkiem - weź udział w naszym konkursie. Napisz nam, na adres redakcji lub mailem redakcja@zdrowybialystok.pl, jak według ciebie wygląda moringa. Autorzy pięciu najciekawszych opisów otrzymają książkę Wydawnictwa Esprit „Moringa. Uzdrawiająca moc cudownego drzewa”. Na zgłoszenia czekamy do 15 marca br.

Konkurs Bio-oil, Biofer i Salvequick - rozstrzygnięty

Wtorek, 20 październik 2015 14:54

BiokonbioferkonDla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są zestawy produktów: Bio-oil, Biofer oraz Salvequick.
Bio-Oil to specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry. Doskonale ją nawilża i wyrównuje koloryt. Sprawdza się w przypadku rozstępów, blizn i skóry starzejącej się. Poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych po lecie oraz przebarwień spowodowanych zmianami hormonalnymi. Produkt pomaga uzupełnić naturalną barierę lipidową skóry, która została osłabiona w silverkonwyniku działania niekorzystnych czynników, wody z dużą ilością składników chemicznych, częstych kąpieli, wysuszającego działania klimatyzacji i ogrzewania.
Nagrodzimy trzy osoby, które do 15 listopada br. prześlą najciekawsze hasło promujące Bio-Oil.
Zgłoszenia proszę wysyłać pocztą na adres redakcji lub mailem na redakcja@zdrowybialystok.pl.
Zapraszamy do zabawy!

Konkurs został rozstrzygnięty.

Konkurs Bio-oil - rozstrzygnięty

Środa, 26 sierpień 2015 22:00

biooilDla naszych internetowych Czytelników mamy konkurs, w którym nagrodami są olejki Bio-Oil.
Bio-Oil to specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry. Doskonale ją nawilża i wyrównuje koloryt. Sprawdza się w przypadku rozstępów, blizn i skóry starzejącej się. Poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych po lecie oraz przebarwień spowodowanych zmianami hormonalnymi. Produkt pomaga uzupełnić naturalną barierę lipidową skóry, która została osłabiona w wyniku działania niekorzystnych czynników, wody z dużą ilością składników chemicznych, częstych kąpieli, wysuszającego działania klimatyzacji i ogrzewania.
Nagrodzimy trzy osoby, które do końca września br. prześlą najciekawsze hasło promujące Bio-Oil.
Zgłoszenia proszę wysyłać pocztą na adres redakcji lub mailem na redakcja@zdrowybialystok.pl.
Konkurs został rozstrzygnięty.

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Konkursy