Zdrowy Białystok

Sobota, 20 07 07:44

Ostatnia modyfikacja:sobota, 20 07 2024

Zdrowy skok w nowy rok

jumperPoczątek stycznia kojarzy się nam z wyznaczaniem sobie nowych celów, podejmowaniem nowych wyzwań. Takim najczęstszym postanowieniem jest zmiana stylu życia na zdrowszy, poprawa kondycji fizycznej i ulepszenie sylwetki. Jak zadbać o to, aby słowa: „Nowy rok, nowa ja” nie były rzucone na wiatr, podpowiada Magdalena Styczyńska, instruktorka fitness z Parku Trampolin „Jumper” w Białymstoku.
Doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących zadbać o swoje ciało jak i samopoczucie są zajęcia fitness na trampolinach. Park Trampolin „Jumper” od niespełna roku proponuje swoim klientom nowatorski sposób ćwiczeń.
- Najważniejszym elementem fitnessu na trampolinach są różnego rodzaju skoki połączone z elementami wzmacniającymi - mówi Magdalena Styczyńska. - Wykonujemy ćwiczenia ogólnorozwojowe, ujędrniające i wzmacniające oraz pracujemy nad poprawieniem kondycji, która w życiu każdego z nas jest istotna. Chociaż główną rolę na zajęciach Jumper fit odgrywają trampoliny, to do ćwiczeń wykorzystywane są także hantelki, skakanki, gumy czy hula-hoopy.
Wszystko odbywa się przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki i, jak podkreśla pani Magda, w pozytywnej atmosferze, która niesie za sobą mnóstwo motywacji i dobrej energii. Nowatorska forma fitnessu pozwala na spalenie dużej ilości kalorii, przyczynia się do poprawy sprawności ruchowej, pomaga w zmniejszeniu cellulitu i ujędrnieniu ciała.
- Dodatkowym atutem zajęć jest brak ograniczeń wiekowych. Zarówno panie, jak i panowie w każdym wieku mogą spróbować swoich sił w ćwiczeniach na trampolinach. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, o godzinie 19.00. Ich koszt to: 25 zł za jednorazowe wejście, 79 zł za cztery wejścia, i 129 zł za osiem wejść. Grupa zajęciowa liczy 18 osób - tłumaczy instruktorka.
- Zainteresowanie tymi ćwiczeniami rośnie z dnia na dzień, dlatego planujemy utworzenie kolejnej grupy. Aby wziąć udział w zajęciach niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub przez naszą stronę www.jumperpark.pl – dodaje Jakub Popławski, współwłaściciel Jumpera.
Zatem jeżeli chcesz zaskoczyć bliskich smukłą sylwetką, zadbać o swoje zdrowie lub po prostu odstresować się po ciężkim dniu pracy - wskocz w legginsy i ruszaj na zajęcia fitness do Parku Trampolin Jumper.
Agnieszka Danilczuk, Fot. Jumper Park Trampolin

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Sport Zdrowy skok w nowy rok