Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 02:57

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Prezent od serca

yasumi1219Szukasz pomysłu na prezent idealny? Pięknie zapakowany i gotowy do wręczenia? Znajdziesz go w  Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi w Białymstoku.
Boże Narodzenie za pasem. Wszechobecny świąteczny nastrój udziela się wszystkim i zachęca do kupowania prezentów. Jednak mimo pełnego portfela i szczerych chęci, bywa tak, że brakuje nam pomysłu co mogłoby to być tym razem...
Proponujemy, by w tym roku zadbać o dobre samopoczucie swoich bliskich i podarować im chwile relaksu i ukojenia w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi w Białymstoku.
- Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przygotowaliśmy wyjątkowe bony podarunkowe na wybraną przez klienta kwotę. Taki bon można wykorzystać dowolnie. Mamy bardzo szeroki wybór masaży SPA, zabiegów pielęgnacyjnych ciała, dłoni, stóp oraz twarzy - np. zabieg z 24-karatową złotą maską. Są także rytuały japońskie, zabiegi modelujące sylwetkę, zabiegi usuwające owłosienie. Mówiąc krótko, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, zarówno panie jak i panowie – zaprasza pani Anna z Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi w Białymstoku.
A jeśli nie bon podarunkowy, to może zestaw ekskluzywnych kosmetyków – zapakowany i gotowy do wręczenia. Do tego w atrakcyjnej, świątecznej cenie.
- Kosmetyczne zestawy świąteczne to prezenty, które zawsze chętnie wybieramy dla bliskich. Nasze kosmetyki cieszą zmysły zapachami i eleganckim wyglądem opakowań. Z pewnością przypadną do gustu obdarowanym – mówi pani Anna.
Jak widać, wybór jest bardzo duży. I co ważne - jeśli ktoś zdecyduje się na taki upominek, będzie miał pewność, że ów prezent nie tylko sprawi radość osobie obdarowanej, ale dzięki niemu będzie czuła się ona zrelaksowana i piękna, a wizytę w Yasumi na długo zachowa w swej pamięci, pośród innych wyjątkowych wspomnień.
MB, Fot. Yasumi

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Prezent od serca