Zdrowy Białystok

Środa, 26 06 08:49

Ostatnia modyfikacja:środa, 26 06 2019

Podaruj odpoczynek i relaks

dworek1219Boże Narodzenie to zapach świątecznych potraw, ubieranie choinki, prezenty. To też czas, kiedy jesteśmy zabiegani i zmęczeni. By Święta były niezwykłe - nie zapominajmy o chwili relaksu i odprężenia.
Czas Świat Bożego Narodzenia jest pracowitym, ale też cudownym okresem, gdyż wtedy spotykamy się z bliskimi i obdarowujemy ich prezentami. A co warto podarować osobie, która mówiąc wprost - ma wszystko? Najpiękniejszym upominkiem, w naszych zabieganych czasach, będzie chwila odprężenia i świętego spokoju.
- Choć o urodę dbamy cały rok, to w okresie przedświątecznego rozgardiaszu szczególnie warto odwiedzić nasze Spa w Dworze Czarneckiego. Dlaczego? Przygotowania do świąt pochłaniają nas tak bardzo, że zapominamy o sobie. A tak być nie powinno. Godzina poświęcona na relaks da gwarancję, że będziemy wyglądać i czuć się wspaniale – mówi mgr Iwona Koller-Staszczak, kierownik strefy Spa&Wellness Dworu Czarneckiego.
Z jakich zabiegów warto skorzystać? Problemu z wyborem być nie powinno, gdyż oferta jest bogata.
- Mamy ok. 16 różnych masaży oraz mnóstwo rytuałów na ciało i twarz. Okres świąteczno-sylwestrowy to też makijaże, pielęgnacja dłoni i stóp. Zabiegi dobieramy do wieku, potrzeb i nastroju klienta. Zaczynamy od oczyszczenia i wygładzenia skóry, a następnie nawilżamy i odżywiamy – dodaje pani Iwona.
Z myślą o świątecznych prezentach pracownicy Spa Dworu Czarneckiego przygotowali także specjalne bony.
- Nasz Gift Card to oryginalny sposób, aby podarować bliskiej osobie odrobinę błogiego relaksu. To indywidualnie skomponowany prezent, gdyż karta nie musi być upominkiem na konkretny zabieg. Można ją kupić „na dowolną kwotę”, a wówczas osoba, która ją otrzyma wykorzysta ją wybrany przez siebie sposób – tłumaczy Iwona Koller-Staszczak.
Warto dodać, iż kosmetolodzy ze Spa Dworu Czarneckiego z pomocą technologów tworzą pod własną marką balsamy z drobinkami prawdziwego, naturalnego bursztynu. Kosmetyki te pięknie opalizują ciało, są więc jak najbardziej wskazane w okresie świąteczno-noworocznym.
MB, Fot. Dwór Czarneckiego

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Podaruj odpoczynek i relaks