Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 01:32

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Luksusy dla dwojga

yasumi0217Zabieg w postaci bonu podarunkowego lub bon na dowolną kwotę. A może wyjątkowy pakiet dla dwojga? Sprawdź Walentynkową ofertę, jaką przygotował Instytut Zdrowia i Urody „Yasumi” w Białymstoku.
- Z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy naszym klientom bardzo atrakcyjne pakiety zabiegów - w jeszcze atrakcyjniejszych cenach - mówi Barbara Grygoruk, menadżer Instytutu Zdrowia i Urody „Yasumi” w Białymstoku. - Mamy dla każdego coś dobrego. Wystarczy przyjść i wybrać.
Pierwszy pakiet to choco coco tropical Island dla niej i platinum man dla niego. Panią ucieszy przyjemny zabieg otulający ciało i zmysły aromatem czekolady i kokosa, który wyzwoli pozytywną energię i wprawi w dobry nastrój. Natomiast dla pana jest ekskluzywny zabieg przeciwzmarszczkowy na twarz. Koszt pakietu to 280 zł.


- Za 250 zł para może skorzystać z masażu relaksacyjnego całego ciała dla dwojga. Dodatkowo dla pani mamy manicure hybrydowy, a dla pana manicure męski - dodaje pani Barbara.
Kolejne pakiety to: thermolifting twarzy dla niej (zapobiega powstawaniu oznak upływającego czasu oraz redukuje już powstałe przez odnowienie struktury kolagenowej i poprawę ukrwienia tkanki podskórnej) i masaż relaksacyjny dla niego oraz pomarańczowe ujędrnienie dla niej (okład na ciało na bazie pomarańczy, marchwi i imbiru) i balanced man plus dla pana (m.in.: oczyszczenie, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa i maska). Koszt pakietów - 299 zł każdy.
- Mamy też zabiegi na twarz - pełnia oczyszczenia dla pani i hydroman dla pana w cenie 210 zł. Dodatkowo do każdego wymienionego tu pakietu proponujemy jako gratis hennę brwi z regulacją - dodaje Barbara Grygoruk.
Szczegółowe opisy poszczególnych zabiegów na stronie www.bialystok.yasumi.pl.
MB, Fot. Yasumi

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Luksusy dla dwojga