Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 02:48

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Porcelanowy kwiat

kompozycja2405Linię Dermika Hydralogiq stworzono, inspirując się profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji Hydralogiq wynika z zastosowania technologii, które złuszczają martwe komórki naskórka i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji.
Formuły kremów wzbogacono o ekstrakt z kwiatu porcelanowego, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.
Technologia soft-peel - odnowa skóry
Nadmierna keratynizacja naskórka i zaburzenia w jego złuszczaniu odbierają cerze jej blask i sprawiają, że nasza skóra może wyglądać na szarą i zmęczoną. Aby przywrócić cerze promienny wygląd i porcelanową gładkość, niezbędne jest regularne, a przy tym delikatne złuszczanie naskórka. W kosmetykach Dermika hydralogiq zastosowano technologię Soft-peel, bazującą na stabilnej, usieciowanej formie enzymu złuszczającego. Enzym eksfoliuje naskórek, odsłaniając młodą cerę i otwierając ją na dobroczynne działanie składników aktywnych.
Technologia aqua-sense – nawilżenie struktur skóry
Technologia Aqua-sense restrukturyzuje naskórek i zatrzymuje wodę na jego każdym poziomie, aby dać impuls do wewnętrznej odnowy skóry. Intensywnie nawilża powierzchnię naskórka, wyrównuje i wygładza strukturę skóry. Stymuluje syntezę ceramidów, które porządkują i uszczelniają struktury naskórka, zapobiegając nadmiernej ucieczce wody. Stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, który jest kluczowy dla architektury i spójności naskórka. Warunkuje prawidłowe dojrzewanie i migrację komórek do warstwy rogowej naskórka.
Formuły kremów wzbogacono ekstraktem z kwiatu porcelanowego, który jest symbolem nieskazitelnej gładkości, rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

Seria produktów to kompletny program pielęgnacji dostosowany do potrzeb każdego typu cery. Formuła 2w1 (eksfoliacja + pielęgnacja) to rozwiązanie, które poprawi efektywność porannej i wieczornej pielęgnacji, oszczędzając cenny czas.
W linii dostępne są następujące produkty:
Hydralogiq Krem hydra-rewitalizujący na dzień (cera normalna i sucha)
Hydralogiq Krem hydra-matujący na dzień ( cera normalna i mieszana)
Hydralogiq Krem hydra-odżywczy na noc (każdy rodzaj cery)
Hydralogiq Krem hydra-wygładzający skórę wokół oczu (każdy rodzaj cery)
Hydralogiq Serum hydra-eksfoliujące (każdy rodzaj cery)
MB, Fot. Dermika

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Porcelanowy kwiat