Zdrowy Białystok

Niedziela, 05 04 03:21

Ostatnia modyfikacja:niedziela, 5 04 2020

Relaksu to czas

dworek0417Klasyczne, relaksacyjne, lecznicze. Poczuj ich kojąca moc. Poczuj niesamowite odprężenie i relaks. Zapraszamy na masaże do Dworu Czarneckiego w kol. Porosły.
- Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów rozszerzamy ofertę naszego spa o masaże Comfort zone oraz Decléor - mówi Iwona Koller-Staszczak, kierownik strefy Spa&Welness w Dworze Czarneckiego w kol. Porosły.
Sól himalajska to najczystsza i najbardziej naturalna sól dostępna na ziemi. I właśnie ten jej rodzaj wykorzystywany jest do masażu salt massage. Jest to kompleksowy zabieg dla skóry, ciała ale i umysłu. Łagodzi bóle mięśni, zwalcza napięcia, poprawia krążenie, metabolizm oraz działa detoksykująco.
- Masaż rozpoczynamy ciepłymi kostkami soli himalajskiej. Następnie mieszamy rozdrobnioną sól z odżywczym olejem i takim peelingiem dalej masujemy ciało. Masaż ten ma właściwości regulujące poziom wody w organizmie, oczyszcza jelita oraz cały organizm z toksyn - dodaje pani Iwona.

Kolejna propozycja Dworu Czarneckiego to masaż Pro-Sleep Massage Tranquillity. Wykonuje się go pędzlami przy dźwiękach niesamowitej muzyki, jaką jest bicie serca.
- Wycisza emocje, totalny relaks, całkowite odprężenie - to opinie osób, które zdecydowały się na ten rodzaj masażu. Niektórzy nawet żartowali, że w czasie zabiegu zapominali o bożym świecie, a po skończonym masażu potrzebowali chwili, by „wrócić” do rzeczywistości - mówi Iwona Koller-Staszczak.
Od niedawna w ofercie Dworu Czarneckiego jest marka Decléor - pionier w aromaterapii. W swoich produktach używa tylko 100% naturalne i wolne od konserwantów olejki eteryczne. Są one najlepsze dla skóry, którą stymulują, relaksują, koją i rewitalizują. Każdy zabieg na twarz składa się z ośmiu etapów, a pierwszym jest masaż pleców, który aktywuje przepływ energii przez całe ciało. Nowością jest silnie liftingujący i stymulujący masaż twarzy pilates.
MB, Fot. Dwór Czarneckiego

Szybki kontakt

  • Adres: ul. Bema 11, lok. 80, II piętro
    15-369 Białystok
  • Tel: 85 745 42 72
Jesteś tutaj: Strona główna Uroda Relaksu to czas